gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ahmet Arif Ay Karanlık Sözleri yazarsanız sevinirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bana Ahmet Arifin Ay Karanlık şiirinin Sözlerini yazarsanız çok sevinirim tabi aranız da Ahmet Arif Ay Karanlık şiiri Sözlerini bilen var mı bilmiyorum vardır diye düşündüm ondan sözleri istiyorum:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ahmet Arif Ay Karanlık Sözleri yazarsanız sevinirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahmet arif

ahmet arif

Ahmed Arif ( 1927)- (1991) 1927 yılında-Diyarbakır'da doğdu. Bir süre, A.Ü. Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Felsefe Bölümünde okudu. Siyasî düşünceleri yüzünden hapis yattı. Şiirlerinde folklorik unsurları kullandı. 1991 öldü. ESERİ Hasretinden Prangalar Eskittim adlı bir şiir kitabı bulunmaktadır. HASRETİNDEN PRANGALAR ESKİTTİM Seni, anlatabilmek seni, İyi çocuklara, kahramanlara. Seni,...
  2. Arkadaşlar bana Namazla İlgili Güzel Sözler yazarsanız çok sevinirim

Arkadaşlar bana Namazla İlgili Güzel Sözler yazarsanız çok sevinirim

Merhaba arkadaşlarım, eşime namaz kılmasını söylüyorum evet biraz etkileniyor ama yetersiz kalıyor ona namaz kılmanın güzelliğini farklı dillerle anlatmak istiyorum bu yüzden de sizden Namazla İlgili Güzel Sözler yazmanızı rica ediyorum ki bende ona bu sözleri okuyayım. Hayırlı günler...
  3. Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazarsanız sevinirim

Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazarsanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar sizden Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözü yazmanızı istiyorum ben o şarkıyı çok beğendim aranızda Tuğba Özerk Hediye Şarkı Sözlerini bilenler bir zahmet isteğimi yerine getirirseniz sevinirim.
  4. Ahmet Arif'ten Ay Karanlık Şiirinin Sözleri

Ahmet Arif'ten Ay Karanlık Şiirinin Sözleri

Ay Karanlık Ahmet Arif Ay Karanlık Şiiri Sözleri Sevgili melekler, ünlü şair Ahmet Arif 'e ait olan Ay Karanlık şiirini merak eden siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Ay Karanlık şiiri sözleri paylaşmak istiyoruz ..:) Maviye maviye çalar gözlerin Yangın mavisine Rüzgarda asi Körsem Senden gayrısına yoksam Bozuksam Can benim düş benim Ellere nesi Hadi gel Ay karanlık İtten aç...
  5. Hayatımın Rolü 2. Bölümde Şarkının Sözleri yazarsanız sevinirim

Hayatımın Rolü 2. Bölümde Şarkının Sözleri yazarsanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar aranızda Hayatımın Rolü dizisinin 2 bölümünü izleyen var ise lütfen bana Hayatımın Rolü 2. Bölümde Şarkının Sözlerini yazsın.

Sayfayı Paylaş