gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ahmet Arif'ten Ay Karanlık Şiirinin Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ay Karanlık Ahmet Arif Ay Karanlık Şiiri Sözleri

Sevgili melekler, ünlü şair Ahmet Arif 'e ait olan Ay Karanlık şiirini merak eden siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Ay Karanlık şiiri sözleri paylaşmak istiyoruz ..:)

Maviye maviye çalar gözlerin
    Yangın mavisine
    Rüzgarda asi
    Körsem
    Senden gayrısına yoksam
    Bozuksam
    Can benim düş benim
    Ellere nesi
    Hadi gel
    Ay karanlık

İtten aç yılandan çıplak
    Vurgun ve bela
    Gelip durmuşsam kapına
    Var mı ki doymazlığım
    İlle de ille
    Sevmelerim sevmelerim gibisi
    Oturmuş yazıcılar
    Fermanım yazar
    N’olur gel
    Ay karanlık

Dört yanım puşt zulası
    Dost yüzlü dost gülücüklü
    Cigaramdan yanar
    Alnım öperler
    Suskun hayın çıyansı
    Dört yanım puşt zulası
    Dönerim dönerim çıkmaz
    En leylim gecede ölesim tutmuş
    Etme gel
    Ay karanlık

Ahmet ARİF

Ahmet Arif'ten Ay Karanlık Şiirinin Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Edip Akbayram - Ay Karanlık

Edip Akbayram - Ay Karanlık

Maviye Maviye çalar gözlerin, Yangın mavisine Rüzgarda asi, Körsem, Senden gayrısına yoksam, Bozuksam, Can benim, düş benim, Ellere nesi? Hadi gel, Ay karanlık İtten aç, Yılandan çıplak, Vurgun ve bela Gelmişsem kapına Var mı ki doymazlığım? İlle de ille Sevmelerim, Sevmelerim gibisi? Etme gel, Ay karanlık Suskun, hayın, çıyansı. Dört yanım puşt zulası, Dönerim dönerim çıkmaz. En leylim...
  2. Ahmet Kaya  Şiire Gazele sözleri

Ahmet Kaya Şiire Gazele sözleri

şiire gazele notaları şiire gazele nota notası sözleri ahmet kaya sözleri Senin eşkin meni düşürdü dile Ne çe aşığh olur bülbüller güle Hasret çektim, könül verdim, seni sevdim men, Hasret çektim, könül verdim, seni sevdim. Böyle bir güzele, eşkimir gazele, Şiire gazele könül verdim şiire gazele Eger menden ayrıl, gezip dolansın Menim bu eşkime yigane kalsın Alışaram, ot tutaram, hem...
  3. Ahmet Arif Ay Karanlık Sözleri yazarsanız sevinirim

Ahmet Arif Ay Karanlık Sözleri yazarsanız sevinirim

Arkadaşlar bana Ahmet Arifin Ay Karanlık şiirinin Sözlerini yazarsanız çok sevinirim tabi aranız da Ahmet Arif Ay Karanlık şiiri Sözlerini bilen var mı bilmiyorum vardır diye düşündüm ondan sözleri istiyorum:)
  4. Ozan Arif'in En Güzel Şiirlerinden Bazıları

Ozan Arif'in En Güzel Şiirlerinden Bazıları

ozan arif şiirleri ozan arif şiir Sevgili melekler, hayatı hakkında az önce bilgiler sunduğumuz Ozan Arif 'ten Şiirlerle karşınızdayız. Halk ozanlarımızdan biri olan ozan arif şiirleri içinden sizler için seçtiklerimiz şöyle.. KENDİ ŞİİRİYLE OZAN ARİF... Tevellüt; kırkdokuz, adım Arif`tir. Soyadım kütükte Şirin bilinir. Giresun, Alucra, Hapu köyünden, Soyumu sopumu sorun bilinir....
  5. Arif'in Söylediği "Düşürdün Aşkın Narına" Sözleri

Arif'in Söylediği "Düşürdün Aşkın Narına" Sözleri

Bu konu Öyle bir geçer zaman ki Arif'in söylediği türkünün sözlerine yer vermektedir. 25 Aralık 2012 Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin son bölümün de yine Arif aldı sazı eline ve ekran başında kileri söylediği türkü ile hüzne boğdu. "Düşürdün Aşkın Narına" isimli türküyü sazı ile seslendiren Arif, Cemile'ye karşı duygular beslemeye başladı. Arif'in kendisine karşı kayıtsız...

Sayfayı Paylaş