gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ahmet Aslan - Pervane

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Pervaneyim pervane Ahuzar oldum ateşte

Perim deydi tenine

Yandım kavruldum

Döndüm döndüm nice döndüm

Ahuzar oldumda döndüm

Aramam derman derdine

Görünmez yüküm gözünde

Perim deyince tenine

Oynar yüreğim içinde

Oynar direğim içinde

Pervaneyim pervane

Gözlerin hep tanyerinde

Kızıla dönsün artık küreyi alem

Kızıla dönsün karanlık gece

Yansın yansın da kavrulsun

İ�ıranın içine dönsün

Ahmet Aslan - Pervane konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslan

Aslan

Devlet başkanı ile tabir edilir. Arslan başı bulmak veya arslan eti yemek valiliğe, mertebeye, makam ve mala, Birine arslan ısırması maldan ya da dünyalıktan görülecek zararla, Arslanın birini kovalaması korkuyla, Arslana binme güçlü bir düşmana galip geelmeye, Uzaktan arslan görmek ecelin yaklaşmasına, Evde arslan görmek sağlıklı kimse için uzun ömre, hasta için vefat etmeye delalet...
  2. Ahmet Aslan - Tanımadığım Ten

Ahmet Aslan - Tanımadığım Ten

yalnızca bir kırıntıydın, içime ilk düştüğünde Vakitsiz bir anda... Bilmediğim bir neden beni alıp götürdüğünde o yerlere Keder ve budalalıktan başka yaşamın bir anlamı varmıydı Aradığım aşkı bulduysam, sendedir ya bu benim içimde dolaşanda kimdir Ya bu benim içimde mekan tutanda kimdir Adem evvelinden beri bir yanımız noksandır neylersin... Beni bu...
  3. Ahmet Aslan - Messo

Ahmet Aslan - Messo

ahmet aslan meso anlamı ahmet aslan meso türkçesi türkçe sözleri türkçe çevirisi Meso meso, zeriya mı ca meverde, meso Mircika mı meso, tevera puko, xezebo, meso Mi rݪ to re kes star nݪbeno, meso Meso wuli serdiçinay ez ben feqir, meso Meso, meso ... meso ... Meso meso, dormݪ ma bݪbextiya, meso Heliya binato pinݪ, meteristere meso Kune ta ra beni kou serde, meso Per o payݪ tu...
  4. Ahmet Aslan - Çirtika

Ahmet Aslan - Çirtika

ahmet aslan cirtika İ�irtİ®ka bİ®vݪso daݪ, mı va, sal o kerre Ez aman İ�ırtıke daݪ, nݪğırötan zerre Dİ®legݪ mı ke Heq ra esto, Nݪwerݪ emeğݪ xuyݪ şerre Sano şano şano şano Nao tariyo, şano Mın Dere qedito Heqo, vurniya mı Gabano Veciya Tersݪ mı ke ez bımırı, Mızo, hem dumano Waݪ waݪ, waݪ waݪ way lemınݪ waݪ Ezo amane, veciya re, Heqo, Gabanݪ çݪ...
  5. Ahmet Maranki'den Aslan Pençesinin Faydaları

Ahmet Maranki'den Aslan Pençesinin Faydaları

Ahmet Maranki aslan pençesi faydaları Ahmet Maranki aslan pençesi kullanımı Ahmet Maranki aslan pençesi Altrenatif tıp tedavilerinde kullanılan şifalı bitkilerden aslanpençesi, kullanımı ve faydaları ile ilgili bilgileri bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki'den öğreniyoruz melekler :) Doktor Ahmet Maranki aslan pençesinin faydalarını ve yararlarını açıkladı. Menopoz döneminde civan perçemi...

Sayfayı Paylaş