gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Ahmet HAKAN'ın Ayşe 'ye Samimi Yazısı ve Seslenişi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ahmet altan ayşe özyılmazel Geçtiğimiz haftalarda evlenen Ali - Ayşe çiftine Kenan Erçetingöz bir YAZI yazmıştı. Daha bunun tartışmaları ve karşılıklı atışmaları devam ederken. Sevgili Ahmet Altan Ayşe'ye içten samimi kısa ve acılı bir seslenişte bulunmuş meleklerim. Bu yazıların ardı arkası kesilmez gibi geliyor bana. Her kafadan bir ses çıkma durumu söz konusu. Yahu bırakın yaşayan neyini yaşamak istiyorsa öyle yaşasın artık deyiiiip, Sevgili Ahmet HAKAN'nın yazısını paylaşıyorum. [​IMG]
    Ahmet ALTAN'ın Ayşe 'ye Samimi Yazısı ve Seslenişi

Sevgili Ayşe...

Eğer insanların seni ve kocanı rahat bırakmasını istiyorsan...

Eğer kimsenin düğününe, mutluluğuna, evliliğine laf etmesini istemiyorsan...

Eğer kem gözlere ve kem sözlere maruz kalmak istemiyorsan.

Yapman gereken tek bir şey var:

Mahremiyetini titizlikle korumak...
    Ama bir yandan sen, bir yandan çiçeği burnunda kocan...

Dışavurumculuğu abartırsanız, şova şov katarsanız, her şeyinizi paylaşmak için yanıp tutuşursanız, kameraların üstüne üstüne giderseniz, tartışmaları attığınız kıtırlarla körüklerseniz, “hakkımızda iyi yazanlar / hakkımızda kötü yazanlar” diye çeteleler tutarsanız...

Kısacası...

Mutluluğunuza, birbirinize, yeni yuvanıza, aşkınıza, kendinize odaklanmak yerine...

Kameralara, gazetelere, fotoğraflara, yazılara odaklanıp en alakasızların bile dikkatlerini kendi üzerinize çekerseniz...

Herkes konuşur.

Kimi kıskançlıktan, kimi dalgacılıktan konuşur.

Kimi haklı, kimi haksız konuşur.

Artık iş, “sana ne, bana ne, kime ne” düzleminden çıkar.

Toplumsallaşır.

Hakkında laf söylenmesi gayet meşru bir alan haline gelir.

Yani demem o ki Sevgili Ayşe...

Gerçekten mutluysan, gerçekten deli divaneysen, gerçekten “sonunda bulacağımı buldum” diyorsan, eğer gerçekten “size ne kardeşim” havasındaysan...
    Bütün bunları “mahrem” kabul et ve sadece yakın çevrenle paylaş.

Sakın bana “Ne yapalım, kaçınılmaz olarak oluyor bunlar, biz ünlü insanlarız” masalını anlatma.

Çünkü bir insan isterse “şöhretin Madonna seviyesi”nde olsun, çok arzu ederse mahremiyetini koruyabilir.

Ya da şöyle söyleyeyim: En azından sizin gibi ballandırmaz.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    buda iyi laf sokmus :D gündemden düsmüyo ya bizene onlardan

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bu Ahmet Altan'ın değil Ahmet Hakan'ın yazısıdır. Düzeltmek istedim..

AşkaimtisaL bunu beğendi.
  4. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Ahmat hakan da iyi laf söylemiş...:) gıcık oldum zaten ben bu ayşecik ve alicik konusuna.. yapmak istediklerini başarıyorlar işte, aşkmışşş peh peh pehh.. bakalım ne zaman ayrılık haberleri duyulacak... hep reklam reklam reklam.... zaten sevmezdim ayşe özyılmazel'i, şimdi iyice gıcık oldum şımarık şeyy...

5. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    aman 5 gunden sonra ayrilirlar en iyis biz kendi isimize bakalim bizim derdimiz onlardan daha cok

6. umudun_guncesi

umudun_guncesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    birşeyin cılkını çıkarana kadar üst üste gündeme getirmekte üstüne yok bu milletin, defne joy öldü arkasından demediklerini bırakmadılar. bunlar evlenmiş millet coştukça coştu cılkı çıktığı gün televizyon izlenebilir hale gelir belki

7. ben1

ben1 Forum Okuru

yorum
    Konu hakkında söyleyeceğim herkesin kendi hayatıdır, insanlar bildiği yolda ilerlemek için bazen birşeyleri abartıyor, örtbas ediyor ve belki yalan söylüyorlar.. Ayşe, "amacıma ulaşmak için her yol mübahtır" tarzında düşünen bir kadın, ne yapsa şaşırmamak gerek. Ali Taran da hayatında genç bir kadın yeni bir enerji bulmuş, elinden kaçırmamak için hemen evlenme teklifi etmiş bence.. Bu evlilik amacı doğrultusunda da ilerliyor, yapılacak fazla bir yorum yok.

Ahmet HAKAN'ın Ayşe 'ye Samimi Yazısı ve Seslenişi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Mezunlar İçin Kapak Yazısı

Yeni Mezunlar İçin Kapak Yazısı

yeni mezunlar için ön yazı örnekleri yeni mezun önyazı örnekleri mezun ön yazı muhasebe Kapak Yazısı Nedir? Kapak yazısı, sizin bir pozisyona olan ilginizi ve o pozisyon için sahip olduğunuz nitelikleri olası işvereninize ifade eder. Kapak Yazısı Ne İşe Yarar? Kapak yazınız özgeçmişinizin ana noktalarını belirtir, niteliklerinizi olası işvereninize ‘satmanıza’ yardım eder. Kapak Yazısı Nasıl...
  2. Ayşe Özılmazelin Yazısı Bugün Ölebilirim !

Ayşe Özılmazelin Yazısı Bugün Ölebilirim !

Sanatçıda olsa insanların yüreğinin ve bir noktasının olduğunu unutan, sözde dostlar, sözde yazarlar, sözde sözdecikler bakın bir insanı nasıl bir hale getirmişler arkadaşlarım. Tek tesellilerinin; her şeyi Yaradan'ın bildiğinin arkasına sığınacak kadar başka çareleride kalmamış üstelik. Yazık gerçekten yazık. Artık rahat bırakın Ali-Ayşe'yi hesabını verecek olanlar onlar sizene !AYŞE...
  3. Kenan Erçetingöz'ün Ayşeye Özel Cevap Yazısı

Kenan Erçetingöz'ün Ayşeye Özel Cevap Yazısı

Biliyorsunuz Kenan Erçetingöz Ali-Ayşegül nikahı ardından, Ali'ye hakkını helal etmediği ile alakalı bir yazı yazmıştı. Ve buna cevabende bugün Ayşe'nin Cevabı Çıktı ortaya. E tabiki Sevgili Kenan Erçetingöz'e de cevap hakkı doğdu. Bakalım Kenan Erçetingöz Yazısında neler söylemiş. ALİ TARANDAN EN SON TWİTER MESAJI HAKKIMI HELAL ETMEM MESELESİ! Ayşecik içindekileri kusmuş,...
  4. Şevval Sam ve Annesi Leman Sam Balıkçıda Olay Çıkardı !

Şevval Sam ve Annesi Leman Sam Balıkçıda Olay Çıkardı !

şevval sam leman sam Hem oyunculuğu, hem sesi hem de fiziğiyle beğeni toplayan Şevval Sam geçtiğimiz günlerde yaptığı türban karşıtı açıklamları sebebiyle eleştirilere maruz kalmıştı melekler. Bu kez de annesi Leman Sam ile birlikte gittikleri bir mekanda olay çıkaran Şevval Sam mekan sahibiyle kavga etti. İşte haberin detayları... Şevval Sam ile annesi Leman Sam önceki akşam...
  5. Ahmet Hakan'dan Sevgilisi Olmayanlara 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Tavsiyeler!

Ahmet Hakan'dan Sevgilisi Olmayanlara 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Tavsiyeler!

Bu konu; Ahmet Hakan'dan 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Tavsiyeler haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü gazeteci Ahmet Hakan sevgililer günü için sevgilisi olmayan okurlarına bazı tavsiyelerde bulunmuş. Medyatik aşklarıyla gündeme gelen Hakan'ın ilginç tavsiyeleri bakın neler ..:D:D 1- Sevgililer Günü’nü “Bu ne ya? Resmen Hıncal Bayramı” falan diye aşağılayıp...

Sayfayı Paylaş