gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ahmet Işık hakkında bilgi

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ahmet Işık biyografi Ahmet Işık hayatı
    Merhaba Melek'ler, bu yazımızda Ahmet Işık ve Ahmet Işık hayatı hakkında merak edilen tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz arkadaşalrım. Buyrun Ahmet Işık biyografi bilgileri sizleri bekler.

Ahmet Işık, 1946 yılı İstanbul doğumludur.İstanbul Fevzi Çakmak Ortaokulu’nda okudu.1972 yılında Hakikat gazetesinde musahhih olarak gazeteciliğe başladı.Daha sonra Türkiye gazetesinde muhabirlik yaparak mesleği sürdürdü.Uzun yıllar polis muhabirliği yaptı.Bir dizi röportajı ile 1985 yılında Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nın başarı belgesini aldı.İhlas Holding Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de sürdürdü. Evli olan Ahmet Işıkİhlas Holding Genel Müdür Yardımcısı Ferruh Işık’ın babası ve Türkiye gazetesi sahibi Enver Ören’in kayınbiraderi idi.25 Mart 2001 tarihinde vefat eden Ahmet Işık Eyüp Sultan Mezarlığı’ndaki Aile Kabristanında toprağa verildi.

Ahmet Işık hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahmet Fehim Efendi Hakkında Bilgi

Ahmet Fehim Efendi Hakkında Bilgi

ahmet fehim kimdir, biografisi, bilgiler, kısaca hayatı Ahmet Fehim Ahmet Fehim, (d. 1856İstanbul - ö. 2 Ağustos1930 İstanbul) Türk sineması'nın ilk döneminde Malül Gaziler Cemiyeti adına filmler çekmiştir. Bu filmlerin ilki Mürebbiye 'dir. Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın aynı adlı eseri daha önce defalarca sahnelenmiştir. Filmleri Oyuncu Binnaz (1919) Mürebbiye (1919) Himmet...
  2. Ahmet Ertürk hakkında bilgi

Ahmet Ertürk hakkında bilgi

ahmet ertürk biyografi Ahmet Ertürk kimdir Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda TMSF Eski Başkanı olan Ahmet Ertürk hakkında ve hayatı hakkında merak edieln tüm bilgileri paylaşıma sunuyoruz arkadaşlar. Ahmet Ertürk TMSF Eski Başkanı dır. Ahmet Ertürk hayatı Ahmet Ertürk 1953 yılında Malatya'da doğdu. 1975'te Ankara SBF'den mezun oldu. 29 Ocak 2004'te TMSF Başkanlığı'na...
  3. Ahmet Kekeç Kimdir Hakkında Bilgi

Ahmet Kekeç Kimdir Hakkında Bilgi

Ahmet Kekeçin Hayatı Ahmet Kekeç biyografi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Ahmet Kekeç'in hayatı hakknıda ki tüm merak edilen bilgileri, Ahmet Kekeç biyografi bilgileri olarak paylaşıma sunuyoruz :) Ahmet Kekeç 1961 yılında Malatya'da doğdu. Ahmet Kekeç Sırasıyla Atatürk İlkokulu, Atatürk Ortaokulu, Atatürk Lisesini okudu. Ankara Gazi Eğitim Ahmet Kekeç Enstitüsünden atıldı....
  4. Ahmet Muhtar Ayra Hakkında Bilgi

Ahmet Muhtar Ayra Hakkında Bilgi

Ahmet Muhtar Ayra Hayatı Ahmet Muhtar Ayra Biyografisi Bir misafirimizin sorusu üzerine Ahmet Muhtar Ayra hakkında elimizde olan bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.. Ahmet Muhtar Ayra Muhabere Sipahi Ahmet Muhtar Paşa'nın torunu, Süvari Ertuğrul Alayı kumandanı Selahattin Bey ve Hatice Hanım'ın oğlu, Nebahat Çelenk'in ağabeyi, Aydan, Mehmet ve Alp Ayra'nın babası,Ahmet Muhtar Ayra Bingöl...
  5. Hezarfen Ahmet Çelebi hakkında bilgi alabilirmiyim

Hezarfen Ahmet Çelebi hakkında bilgi alabilirmiyim

Bir araştırmam için sizden yardım istiyorum.İlk kez buraya yazıyorum ve herkese yardımcı olduğunuzu biliyorum.Ben Hezarfen Ahmet Çelebiyi araştırıyorum, neler yazabilirsiniz onun hakkında ?

Sayfayı Paylaş