gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ahmet Kaya - İçimde ÖLen ßiri Var (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bana birşeyler anlat akor bana birşeyler anlat canım çok sıkılıyor ahmet kaya canım çok sıkılıyor söyle içimden bir ses koş diyor akor Am E Am
    Bana birşeyler anlat, canım çok sıkılıyor

Am Dm E Am

Bana birşeyler anlat anlat, içim içimden geçiyor

Am Dm E

Yanımdasın susuyorsun, susuyor konuşmuyorsun

E F E

Bakıyor görmüyorsun, dokunsan donacağım

E Am G F

İçimde intihar korkusu var

F Dm B+5 & E Am

Bir gülsen ağlayacağım bir gülsen kendimi yıkacağım

Am E

Depremler oluyor beynimde

Am Am G F

Dışarıda siren sesi var

F Dm B+5

Her yanımda susmuş insanlar susmuş

E Am

İçimde ölen biri var

Am E

Hadi birşeyler birşeyler söyle

Am

Çocuk gözlerim dolsun

Am Dm

İçinden git diyorsun duyuyorum gulüm

E Am

Gideceğim son olsun

Ahmet Kaya - İçimde ÖLen ßiri Var (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahmet kaya

ahmet kaya

ahmet kaya söyle nota ahmet kaya söyle notaları bağlama notaları penceresiz kaldım anne saz Ahmet Kaya ( 1958)- (16.11.2000) AHMET KAYA (Malatya, 1957 - Paris, 16 Kasım 2000) Dibine vurmuş gecelerden geldim... Yalanım yok... Bir cebimde küfür, bir cebimde çocuklara şekerle yaşadım. Hepinizin gurbetindeyim şimdi... Eyvallah!.. Ahmet Kaya, Malatya'da beş çocuklu bir ailenin en küçüğü...
  2. Ahmet Kaya - Gayrı Gider OLdum (akor)

Ahmet Kaya - Gayrı Gider OLdum (akor)

ahmet kaya lan gardaş bu nasıl yara ahmet kaya dövülmüşüm sövülmüşüm ben dövülmüşüm sövülmüşüm kovulmuşum ben Em Gayri gider oldum gardaşlar ) F )x2 Ve de kız gardaşlar ) Am Gayri haram bu can bana G Bu toprak damlar,bu insanlar F Em Bu ağaçlar,bu yollar haram bana Am gayri haram bu can bana G Bu...
  3. Ahmet Kaya - AyrıLığın Hediyesi (akor)

Ahmet Kaya - AyrıLığın Hediyesi (akor)

ayrılığın hediyesi nota ayrılığın hediyesi akor tab ahmet kaya tab Em F Şimdi saat sensizin ertesi F Em Yıldız dolmuş gökyüzü ayaydın Em Am Em Avutulmuş çocuklar çoktan sustu Am Em Bir ben kaldım bir ben kaldım F Em Tenhasında gecenin avutulmamış ben Em...
  4. Ahmet Kaya - Bahtiyar (akor)

Ahmet Kaya - Bahtiyar (akor)

bahtiyar akor ahmet kaya bahtiyar notaları ahmet kaya nota tab akor Gm Cm Geçiyor önümden sirenler içinde AM# Fm Gm Ah eller üstünde çiçekler içinde Cm Am# Dudağında yarım bir sevdanın hüznü Fm Gm Aslan gibi göğsü türküler içinde Gm Cm Rastlardım avluda hep volta atarken Am# Fm Gm...
  5. Rüzgar - ßir Parça Sen (akor)

Rüzgar - ßir Parça Sen (akor)

akorlu parcalar basit akorlu parçalar kolay parçalar en kolay akor parçaları tablı Em F Artık yamanacak hiçbir yer kalmadı Dm F Em Kalbimin heryanı paramparça Em F İncindi ruhum sende kapılar kapandı Dm F Em Gidecek başka biryer kalmadı Dm Am Sensizlik neler aldı benden neler çaldı G Am Birbilsen nasıldı Dm Am Gözlerimi açtım uyandım yanımda sandım G Am Oysa hep yanıldım Em F Sadece bir...

Sayfayı Paylaş