gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkı Sözü Suskunlar Dizisindeki Ahmet Kaya'nın Nerden Bileceksiniz Şarkısı nerden bileceksiniz şarkısının sözleri

Bu yazımızda merhum Ahmet Kaya'nın seslendirdiği Nerden Bileceksiniz şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Nerden bileceksiniz?

Üstüm başım toz içinde
    Önüm arkam pus içinde
    Sakallarım pas içinde
    Siz benim nasıl yandığımı
    Nereden bileceksiniz?

Bir fidandım derildim
    Fırtınaydım duruldum
    Yoruldum çok yoruldum
    Siz benim neler çektiğimi
    Nereden bileceksiniz?

Taş duvarlar yıkıp geldim
    Demirleri söküp geldim
    Hayatımı yakıp geldim hey
    Siz benim neden kaçtığımı
    Nerden bileceksiniz?

Gökte yıldız söner şimdi
    Annem beni anar simdi
    Sevdiğim var kanar şimdi
    Siz benim niye içtiğimi
    Nerden bileceksiniz?

Bir pınardım kan oldum
    Yol kenarı han oldum
    Yanıldım ah ziyan oldum
    Siz benim neden sustuğumu
    Nerden bileceksiniz?

Ben ardımda yaş bıraktım
    Ağlayan bir eş bıraktım
    Sol yanımı boş bıraktım hey
    Siz benim kime küstüğümü,
    Nerden bileceksiniz?

CeMoŞ bunu beğendi.
Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahmet Kaya  Şiire Gazele sözleri

Ahmet Kaya Şiire Gazele sözleri

şiire gazele notaları şiire gazele nota notası sözleri ahmet kaya sözleri Senin eşkin meni düşürdü dile Ne çe aşığh olur bülbüller güle Hasret çektim, könül verdim, seni sevdim men, Hasret çektim, könül verdim, seni sevdim. Böyle bir güzele, eşkimir gazele, Şiire gazele könül verdim şiire gazele Eger menden ayrıl, gezip dolansın Menim bu eşkime yigane kalsın Alışaram, ot tutaram, hem...
  2. Ahmet Kaya Biz Üç Kişiydik Şarkı Sözü

Ahmet Kaya Biz Üç Kişiydik Şarkı Sözü

biz üç kişiydik hikayesi Biz üç kişiydik; Bedirhan, Nazlıcan ve ben Üç ağız, üç yürek, üç yeminli fişek... Adımız bela diye yazılmıştı dağlara taşlara Boynumuzda ağır vebal, koynumuzda çapraz tüfek. El tetikte kulak kirişte ve sırtımız toprağa emanet Baldıran acısıyla ovarak üşüyen ellerimizi Yıldız yorgan altında birbirimize sarılırdık Deniz çok uzaktaydı ve dokunuyordu yalnızlık. Gece...
  3. Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısı

Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısı

Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısı sözlerini paylaşırsanız sitenizde çok sevinirim kızlar.
  4. Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısı sözleri Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkı Sözü Pek çok sanatçı tarafından seslendirilmiş olan merhum Ahmet Kaya'nın Penceresiz Kaldım Anne şarkısının sözlerinisizlerle paylaşıyoruz melekler :) Penceresiz Kaldım Anne Hani benim sevincim nerde Bilyelerim, topacım Kiraz ağacında yırtılan gömleğim Çaldılar çocukluğumu habersiz. Penceresiz...
  5. 21 Haziran Suskunlar Sezon Finali Ahmet Kaya Tedirgin Şarkı sözü

21 Haziran Suskunlar Sezon Finali Ahmet Kaya Tedirgin Şarkı sözü

Suskunlar 21 Haziranda Çalan Ahmet Kaya Şarkısının sözleri suskunlar Sezon Finali Ahmet Kaya Tedirgin Şarkı sözü Show Tv'nin beğeniyle izlenilen ve ertesi günü izleyici yorumlarına sahip olan ve bir sonra ki bölümün merakla beklenilen dizilerinden biri olan Suskunlar dizisi dün akşam sezon finali yaptı Melek'lerim. Başrollerini Murat Yıldırım ve Aslı Enver'in üstlendiği Suskunlar 21...

Sayfayı Paylaş