gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısı sözlerini istiyorum sizden ve şimdiden tşklerimi sunuyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahmet kaya

ahmet kaya

ahmet kaya söyle nota ahmet kaya söyle notaları bağlama notaları penceresiz kaldım anne saz Ahmet Kaya ( 1958)- (16.11.2000) AHMET KAYA (Malatya, 1957 - Paris, 16 Kasım 2000) Dibine vurmuş gecelerden geldim... Yalanım yok... Bir cebimde küfür, bir cebimde çocuklara şekerle yaşadım. Hepinizin gurbetindeyim şimdi... Eyvallah!.. Ahmet Kaya, Malatya'da beş çocuklu bir ailenin en küçüğü...
  2. Behlül'den Ahmet Kaya şarkısı

Behlül'den Ahmet Kaya şarkısı

Ahmet kaya Hayranı olduğu ortaya çıktı... Başrolünü oynadığı “Gümüş”, “Menekşe ile Halil” dizileriyle Ortadoğu ve Balkanlarda Türkiye’de olduğu kadar şöhret sahibi olan Kıvanç Tatlıtuğ’un Ahmet Kaya hayranı olduğu ortaya çıktı. Tatlıtuğ, önceki gece yakın arkadaşı “Samanyolu” dizisinin avukat Ali’si Kıvanç Kasabalı’yla birlikte Dilara Endican’ın Kanaltürk’teki “İster Dinle, İster Seyret”...
  3. Ahmet Kaya Kimdir

Ahmet Kaya Kimdir

merhaba millet Ahmet Kaya Kimdir biyografisi var mı sizde
  4. Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısı

Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısı

Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısı sözlerini paylaşırsanız sitenizde çok sevinirim kızlar.
  5. Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısı sözleri Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkı Sözü Pek çok sanatçı tarafından seslendirilmiş olan merhum Ahmet Kaya'nın Penceresiz Kaldım Anne şarkısının sözlerinisizlerle paylaşıyoruz melekler :) Penceresiz Kaldım Anne Hani benim sevincim nerde Bilyelerim, topacım Kiraz ağacında yırtılan gömleğim Çaldılar çocukluğumu habersiz. Penceresiz...

Sayfayı Paylaş