Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısı sözleri Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkı Sözü

Pek çok sanatçı tarafından seslendirilmiş olan merhum Ahmet Kaya'nın Penceresiz Kaldım Anne şarkısının sözlerinisizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Penceresiz Kaldım Anne
    Hani benim sevincim nerde
    Bilyelerim, topacım
    Kiraz ağacında yırtılan gömleğim
    Çaldılar çocukluğumu habersiz.
    Penceresiz kaldım anne
    Uçurtmam tel örgülere takıldı
    Hani benim gençliğim nerde.

Ne varsa buğusu genzi yakan
    Ekmek gibi aşk gibi
    Ah... Ne varsa güzellikten yana
    Bölüştüm, büyümüştüm.
    Bu ne yaman çelişki anne
    Kurtlar sofrasına düştüm

Hani benim sevincim nerde
    Akvaryumum kanaryam
    Üstüne titrediğim kaktüs çiçeği
    Aldılar kitaplarımı sorgusuz.
    Duvarlar konuşmuyor anne
    Açık kalmıyor hiç bir kapı

Yağmurları biriktir anne
    Çağ yangınında tutuştum.

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye

wayy gözümmm :)

3. cevat

cevat Forum Okuru

:hede:;) :) çok güzel bu sözler

4. berkay

berkay Forum Okuru

ah be mekanı cennett olsun ....... :(

5. Hibetullah üstün

Hibetullah üstün Forum Okuru

Makamın cennet olsun Ahmet Kaya seni çok seviyorum bu şarkınıda

6. şilan ahmet

şilan ahmet Forum Okuru

cansın ahmet kaya ölmedin ölmüyorsun vede ölmeyeceksin hep kalbimizdesin....

7. tunahan yılmaz

tunahan yılmaz Forum Okuru

ahmet kaya ölmüş olabilir ama hep kalbimizde yaşıyor

8. kaderimse çekerim

kaderimse çekerim Forum Okuru

ölmedin ölmeyeceksin sen olmasan olmaz :havai::fb:

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısının Sözleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ahmet kaya

ahmet kaya söyle nota ahmet kaya söyle notaları bağlama notaları penceresiz kaldım anne saz Ahmet Kaya ( 1958)- (16.11.2000) AHMET KAYA (Malatya, 1957 - Paris, 16 Kasım 2000) Dibine vurmuş gecelerden geldim... Yalanım yok... Bir cebimde küfür, bir cebimde çocuklara şekerle yaşadım. Hepinizin gurbetindeyim şimdi... Eyvallah!.. Ahmet Kaya, Malatya'da beş çocuklu bir ailenin en küçüğü...
  2. Ahmet Kaya - Bahtiyar (akor)

bahtiyar akor ahmet kaya bahtiyar notaları ahmet kaya nota tab akor Gm Cm Geçiyor önümden sirenler içinde AM# Fm Gm Ah eller üstünde çiçekler içinde Cm Am# Dudağında yarım bir sevdanın hüznü Fm Gm Aslan gibi göğsü türküler içinde Gm Cm Rastlardım avluda hep volta atarken Am# Fm Gm...
  3. Ahmet Kaya Şiire Gazele sözleri

şiire gazele notaları şiire gazele nota notası sözleri ahmet kaya sözleri Senin eşkin meni düşürdü dile Ne çe aşığh olur bülbüller güle Hasret çektim, könül verdim, seni sevdim men, Hasret çektim, könül verdim, seni sevdim. Böyle bir güzele, eşkimir gazele, Şiire gazele könül verdim şiire gazele Eger menden ayrıl, gezip dolansın Menim bu eşkime yigane kalsın Alışaram, ot tutaram, hem...
  4. Behlül'den Ahmet Kaya şarkısı

Ahmet kaya Hayranı olduğu ortaya çıktı... Başrolünü oynadığı “Gümüş”, “Menekşe ile Halil” dizileriyle Ortadoğu ve Balkanlarda Türkiye’de olduğu kadar şöhret sahibi olan Kıvanç Tatlıtuğ’un Ahmet Kaya hayranı olduğu ortaya çıktı. Tatlıtuğ, önceki gece yakın arkadaşı “Samanyolu” dizisinin avukat Ali’si Kıvanç Kasabalı’yla birlikte Dilara Endican’ın Kanaltürk’teki “İster Dinle, İster Seyret”...
  5. Ahmet Kaya Kimdir

merhaba millet Ahmet Kaya Kimdir biyografisi var mı sizde
  6. Ahmet Kaya Hayatı

ahmet kaya biyograi ahmet kaya hayatı hakkında bilgiler Bir çok hayran kitlesine sahip olan ve 2000 yılında hayatını yitiren ünlü sanatçı Ahmet Kaya ve hayatı hakkında ki bilgilere yer veriyor ve "Ruhun Şad Olsun Ahmet Kaya" diyoruz. Ahmet Kaya hayranı olan Melek'lerimiz buyrun; AHMET KAYA (1957 - 2000) Ahmet Kaya 28 Ekim 1957 Malatya doğumludur. Türkiye'de 1980 ve...
  7. Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısı

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısı sözlerini istiyorum sizden ve şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  8. Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkı Sözü Suskunlar Dizisindeki Ahmet Kaya'nın Nerden Bileceksiniz Şarkısı nerden bileceksiniz şarkısının sözleri Bu yazımızda merhum Ahmet Kaya'nın seslendirdiği Nerden Bileceksiniz şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Nerden bileceksiniz? Üstüm başım toz içinde Önüm arkam pus içinde Sakallarım pas içinde Siz benim nasıl yandığımı...
  9. Suskunlar Dizisinde Çalan Sen Hiç Bilmedin Anne Şarkısının Sözleri Buyrun

Suskunlar Sen Hiç Bilmedin Anne Şarkı Sözleri Sen Hiç Bilmedin Anne Sözleri Suskunlar Dizisi Ekranların ilgiyle takip edilen dizilerinden Suskunlar dizisinde çalınan parçalardan biri olan Sen Hiç Bilmedin Anne şarkısının sözlerini paylaşıyoruz. Sevenler için Suskunlar Sen Hiç Bilmedin Anne Şarkı Sözleri... :) Ne Günah İşledimde Tuttular Dört Duvar Arasına Atttılar Öylesine Canımı...
  10. Mustafa Sandal'dan Teşekkürler Anne Şarkısının Sözleri

Mustafa Sandal Teşekkürler Anne Şarkısı Mustafa Sandal Teşekkürler Anne Şarkı Sözleri Son günlerde rol aldıkları reklam filmiyle evlerimize konuk olan Mustafa Sandal Emina Sandal çifti bildiğiniz gibi evliler ve iki de oğulları bulunuyor. Bu sayfamızda Mustafa Sandal Teşekkürler Anne Şarkısı ile sizlerleyiz.. Sakın unuttum sanma sen bi tanesin Dile getirmedim ancak dünya bilsin...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. Ahmet kaya penceresiz kaldım anne sözleri

,
  2. penceresiz kaldım anne sözleri

,
  3. penceresiz kaldim anne

,
  4. ahmet kaya penceresiz kaldım sözleri,
  5. penceresiz kaldım,
  6. ahmet kaya penceresiz kaldim anne sarki sozleri,