gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ahmet Kaya Şiire Gazele sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

şiire gazele notaları şiire gazele nota notası sözleri ahmet kaya sözleri Senin eşkin meni düşürdü dile Ne çe aşığh olur bülbüller güle
    Hasret çektim, könül verdim, seni sevdim men,
    Hasret çektim, könül verdim, seni sevdim.

Böyle bir güzele, eşkimir gazele,
    Şiire gazele könül verdim şiire gazele

Eger menden ayrıl, gezip dolansın
    Menim bu eşkime yigane kalsın
    Alışaram, ot tutaram, hem yanaram men
    Alışaram, ot tutaram, hem yanaram.

Bunuda bilmerem, sensiz men gülmerem
    Könlümü vermerem, heç kesemem könlümü vermerem

Ahmet Kaya Şiire Gazele sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahmet kaya

ahmet kaya

ahmet kaya söyle nota ahmet kaya söyle notaları bağlama notaları penceresiz kaldım anne saz Ahmet Kaya ( 1958)- (16.11.2000) AHMET KAYA (Malatya, 1957 - Paris, 16 Kasım 2000) Dibine vurmuş gecelerden geldim... Yalanım yok... Bir cebimde küfür, bir cebimde çocuklara şekerle yaşadım. Hepinizin gurbetindeyim şimdi... Eyvallah!.. Ahmet Kaya, Malatya'da beş çocuklu bir ailenin en küçüğü...
  2. Ahmet Kaya Biz Üç Kişiydik Şarkı Sözü

Ahmet Kaya Biz Üç Kişiydik Şarkı Sözü

biz üç kişiydik hikayesi Biz üç kişiydik; Bedirhan, Nazlıcan ve ben Üç ağız, üç yürek, üç yeminli fişek... Adımız bela diye yazılmıştı dağlara taşlara Boynumuzda ağır vebal, koynumuzda çapraz tüfek. El tetikte kulak kirişte ve sırtımız toprağa emanet Baldıran acısıyla ovarak üşüyen ellerimizi Yıldız yorgan altında birbirimize sarılırdık Deniz çok uzaktaydı ve dokunuyordu yalnızlık. Gece...
  3. Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısı sözleri Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkı Sözü Pek çok sanatçı tarafından seslendirilmiş olan merhum Ahmet Kaya'nın Penceresiz Kaldım Anne şarkısının sözlerinisizlerle paylaşıyoruz melekler :) Penceresiz Kaldım Anne Hani benim sevincim nerde Bilyelerim, topacım Kiraz ağacında yırtılan gömleğim Çaldılar çocukluğumu habersiz. Penceresiz...
  4. Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkı Sözü Suskunlar Dizisindeki Ahmet Kaya'nın Nerden Bileceksiniz Şarkısı nerden bileceksiniz şarkısının sözleri Bu yazımızda merhum Ahmet Kaya'nın seslendirdiği Nerden Bileceksiniz şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Nerden bileceksiniz? Üstüm başım toz içinde Önüm arkam pus içinde Sakallarım pas içinde Siz benim nasıl yandığımı...
  5. Ahmet Arif'ten Ay Karanlık Şiirinin Sözleri

Ahmet Arif'ten Ay Karanlık Şiirinin Sözleri

Ay Karanlık Ahmet Arif Ay Karanlık Şiiri Sözleri Sevgili melekler, ünlü şair Ahmet Arif 'e ait olan Ay Karanlık şiirini merak eden siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Ay Karanlık şiiri sözleri paylaşmak istiyoruz ..:) Maviye maviye çalar gözlerin Yangın mavisine Rüzgarda asi Körsem Senden gayrısına yoksam Bozuksam Can benim düş benim Ellere nesi Hadi gel Ay karanlık İtten aç...

Sayfayı Paylaş