gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ahmet Kaya'nın mezarını Türkiyeye getireceklermi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dün televizyonda Egemen Bağışın Fransada Ahmet Kayanın mezarını ziyaret ettiğini gördüm, çok duygulandım.Acaba Ahmet Kayanın mezarını buraya getirirlermi ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Protest müziğin güçlü sesi Ahmet Kayayı kaybedeli 19 yılı aşkın bir zaman oldu. Pariste vefat eden Ahmet Kaya eşinin isteği üzerine oraya gömülmüştü.
    Aradan yıllar geçtikten sonra ilk kez AKP hükümeti Ahmet Kayanın değerli bir sanatçı olduğunu söyleme cesaretini göstermişti. Bugün yine Ak parti hükümetinden bir adım geldi.

Parise giden ve ahmet kayanın mezarını ziyaret eden Egemen Bağış, eğer ailesi isterse Kayanın mezarının derhal türkiyeye taşınabileceğini söyledi.

Geçtiğimiz günlrde O ses Türkiye yarışmasının Ahmet kayaya benzerliğiyle ön plana çıkan birincisi Mustafa Bozkurt da ödülünü Kaya'ya armağan etmişti...

Ahmet Kaya'nın mezarını Türkiyeye getireceklermi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiyeden

Türkiyeden

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Türkiyem:)))

Türkiyem:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ***türkiyeme***

***türkiyeme***

Türkiye’me… Nerden baslasam… nasil baslasam… bilmiyorum… Icim icime sigmiyor seni düsündügümde… Her an isyan ediyorum senden uzak kalislarima.. Senden uzak hergün büyüyor icimdeki sizi Seninle olsam daha iyi olurmu.. Olur.. eminim.. cünkü sen varsin.. Cennet kokun saracak bedenimi.. Her sene sardigi gibi Ama beni yikan.. o gidislerim.. Seni mecbur terkedisilerim.. senden ayriliga mahkum eden...
  4. Hazal Kaya'nın Balık elbisesi

Hazal Kaya'nın Balık elbisesi

hazal kaya kıyafetleri balık elbise modelleri balık elbise modelleri 2011 hazal kayanın kıyafetleri adını feriha koydum, magazin haberleri, ödül geceleri, hazal kaya, balık elbise modelleri 2011 ne ararsan burada Feriha'nın yani gerçek ismiyle Hazal Kaya'nın bir ödül gecesi için tercih ettiği balık modeli elbisesini nasıl buldunuz? Açıkcası ben üstü fiyonklarla donatılmış elbiseyi hoş...
  5. Hazal Kaya'nın Yeni Dizisi!

Hazal Kaya'nın Yeni Dizisi!

hazal kaya haberleri hazal kaya yeni dizi Sevgili melekler, bir süredir Amerika'da bulunan Hazal Kaya'nın, Gold Film'in çekeceği "Son Aşk" dizisinde oynayacağı iddia edildi.Yeni sezonun iddialı dizileri arasına gireceği söylenen Son Aşk dizisi için Faruk Turgut, Nebahat Çehre ve Aslıhan Gürbüz ile anlaşma sağladı. Hazal Kaya'nın kesin olmamakla beraber büyük ihtimalle dizide yer...

Sayfayı Paylaş