Ahmet Maranki kırmızı pancar kürü

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Ahmet Maranki kırmızı pancar kürü
ahmet maranki kırımız pancar, ahmet maranki kırımız pancarın faydaları, ahmet maranki kırımız pancar suyu, kırımızı pancar, kırımızı pancar kürü, kırmızı pancarın faydaları, ahmet maranki beden temizliği, ahmet maranki kozmik beden temizliği, maranki beden temizliği, dr ahmet maranki, ahmet maranki kozmik beden temizliği

Bir çok hastalığın tedavisinde başarılı sonuçlar elde edilmesine neden olan kırmızı pancarın oldukça faydalı olduğunu söylüyor Ahmet Maranki ve diyor ki, bu kürü deneyin Melek'ler:)

Özellikle kozmik beden temizliği için Ahmet Maranki’nin tavsiye ettiği kırmızı pancar gündemdeki sebzeler arasına yerleşti.

84d9b5bc02c4fa.jpg

Kozmik beden temizliği sırasında sabah içilecek olan karışımı hatırlayalım:

Kırmızı pancar, lahana, havuç, yeşil elma , bunlara ilaveten mevsimine göre ıspanak vea maydanozun suyunu içmemiz gerekiyor. Bu malzemelerimizi çiğ katı meyve sıkacağı ile sıkarak suyunu elde etmeliyiz. Bu sebzlerden çıkan suyu her sabah kahvaltı yerine içiyoruz. Sabah 2 bardak içilecek. Vücut sıcaklığında içilemsi gerekiyor. Sebze suyumuzun içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı döküyoruz ve yudum yudum içiyoruz. Zeytinyağını katmadığımız zaman, bu karışımdan istediğimiz faydayı göremeyiz.

Ahmet Maranki Kırmızı Pancar Kürü

Kırmızı pancar, karaciğeri temizleyici özelliğe sahiptir. karaciğerinizi temizlemek için bu kürü Ahmet Maranki tavsiye ediyor. Karaciğerden kaynaklı hastalıklardan karaciğer rahatsızlıkları, saç dökülmeleri, cilt problemleri, sedef hastalığı, vitiligo (ala) hastalığı, egzama, kurdeşen (ürtiker) için faydalıdır.

Karaciğer temizliği için kırmızı pancar kürü nasıl yapılır?

Kırmızı pancarı, 1 gece öncesinden sirkeli suya koyuyoruz. Sirkeli suyun temizleyici özelliği ile pancarın güzelce temizlenmesini sağlıyoruz.

Sabah, temizlenmiş pancarımızı 1 litre kaynar suyun içine koyarak, 3 dakika kaynatıyoruz. Bir süre demlendirdikten sonra suyunu süzüyoruz ve cam bir kavanoza koyuyoruz. kırmızı pancar suyunu günde 3 defa, sabahları aç karnına içiyoruz. Bu küre 3 hafta devam edeceğiz. Toplu hazırlamayın, her gün taze olarak yapın ve için.

Bu kürü denedim kızlar gerçekten de işe yarıyor ben de sizlere tavsiye ediyorum kullanın vallahi hem tam mevsimi kırmızı pancarı da bulabiliyorsunuz. Süper oluyor deneyin mutlaka tavsiyemdirrrr

Geri