gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ahmet Maranki Vitamın Deposu Bebek Maması Tarifi

Konu, '* Bebeklere Özel Menü' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ahmet maranki bebek maması ahmet maranki bebek maması tarifleri

Sevgili melekler, şifalı bitkiler uzmanı Ahmet Maranki tarafından tavsiye edilen ve 6 ay-12 ay arası bebekler için hazırlanabilecek bebek maması tarifi ile karşınızdayız. Bu son derece vitaminli Ahmet Maranki bebek maması tarifini şimdi sizlerle paylaşıyoruz :)

Malzemeler

1 adet ıspanak
    1 adetpatates
    250 gr kereviz
    500 gr havuç
    brokoli
    1 çay kaşığı zeytinyağ
    1 çay kaşığı mercimek

Yapılışı

Öncelikle Tüm malzemeleri kuşbaşı doğrayın.Üzerini örtecek kadar su ekleyin.10-15 dakika kaynatın.Süzgeçten
    geçirip mama haline getirin…6 ay ile 12 aylık bebeklere güvenle kullanabilirsiniz.

Ahmet Maranki Vitamın Deposu Bebek Maması Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vitamin deposu elma

Vitamin deposu elma

BOLU İl Sağlık Müdürlüğü diyetisyeni Naciye İla, her gün kabuğu ile yenilecek bir elmanın, insan vücudundaki bir çok hastalığa iyi gelmesinin yanısıra, cilt yaşlanmasını da geciktirdiğini söyledi. Elmanın, her türlü hastalıklıkta en fazla fayda sağlayan bir meyve olduğunu belirten İla, “İçerdiği organik asitler, soda ve fosfor ile beyin, karaciğer ve mideye son derece olumlu etkileri olan...
  2. Ahmet Maranki sarımsak kürü

Ahmet Maranki sarımsak kürü

ahmet maranki sarımsak, ahmet maranki sarımsak kürü, ahmet maranki sarımsak kürü tarifi, ahmet maranki sarımsak faydaları, ahmet maranki sarımsağın faydaları Ahmet Maranki, sarımsağın bir çok faydası olduğunu söylüyor her defasında ve sarımsaktan bahsederken de sarımsak kürünü öneriyor. Bizde meleklermekani.com olarak Maranki'nin sarımsak kürünün tarifini sunalım istedik ve sunuyoruzda:D:D...
  3. Kuru meyveler vitamin deposu

Kuru meyveler vitamin deposu

Kars’ın Selim İlçe Hastanesi Baş Hekimi Doktor Turgay Sevinç, kuru meyvelerin vitamin deposu olduğunu belirtti. Doktor Turgay Sevinç, kuru meyvelerin faydalarını anlattı. Kuru meyveler, yaş meyvenin içerdikleri yüzde 80-95 oranındaki suyun yüzde 10 - 20 oranlarına düşürülmesi ile elde ediliyor. Bu kurutma işlemi sonrası, C vitamini dışında bütün minerallerin korunduğu kuru meyveler,...
  4. 4 aylık bebeklere Ahmet Marankiden mama tarifii

4 aylık bebeklere Ahmet Marankiden mama tarifii

Bir yerde okumuştum şimdi ara tara bulamıyorum.Melekler bana yardım edermisiniz,Ahmet Maranki 4 aylık bebekler için mama tarifi vermişti nasıl bulabilirim acaba ?
  5. Bebekler İçin Vitamin Deposu Maydonozlu Omlet Tarifi

Bebekler İçin Vitamin Deposu Maydonozlu Omlet Tarifi

maydonozlu omlet tarifi bebekler için omlet tarifi maydonozlu omlet nasıl yapılır Bebekler için özellikle ilk 6 ay sadece anne sütünü öneren uzmanlar, ek besine geçiş dönemin den sonra artık çorba ve yemeklerden tatlılara kadar bebek menülerini öneriyorlar. Bebekler için vitamin deposu olan maydonozlu omlet ile bebeğinizin sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlayabilirsiniz. Maydonozlu...

Sayfayı Paylaş