Ahmet Maranki'den Acıçehre Kullanımı İle İlgili Bilgiler

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

 1. Ahmet Maranki acı cehre
  Ahmet Maranki acı çehre kullanımı
  Ahmet Maranki acı cehrenin faydaları  Şifalı bitkilerden acıçehre bitkisinin kullanımı ile ilgili bilgileri Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki'den öğrenelim melekler :tik:


  [​IMG]


  Doktor Ahmet Maranki acı çehre otu ile zayıflamanın mümkün olduğunu söyledi. Acı cehre otunun ürünleride kimyasal değişikliklere uğratılarak zayıflama hapı olarak piyasalara sürülerek, fazla kiloları olan bayan ve erkeklerin kullandığı bir üründür.

  Acı cehre otunun ve acı cehre ile zayıflatıcı hapın, birçok faydası ve yararı vardır. İdrar söktürücü, kabızlık giderici gibi bir çok hastalığa faydalı olan acı cehre otu, özellikle bağırsakları çalıştırmak da çok etkin rol oynuyor. Bunlara ek olarak acı cehrenin günümüz teknolojisinin ve bilim adamlarının keşifleriyle kanser tedavisinde çok etkili bir bitki olduğunu, gözlemlemişlerdir. Acı cehrenin meyvesinden hazırlanan özel ekstra sayesinde, kanser hücrelerinin büyümesini engelleyip bu korkunç ve kötü hastalığa karşı vücutta kullanılması gereken, en etkili silahlardan birisidir.

  Aynı zamanda vücutta biriken mikroplarla savaşır. Kabızlık problemi çekenler de bunu kullanabilir. Kabızlığı önleyici etkileri vardır. Ayrıca hazmı kolaylaştırır. Mide sıkıntılarını giderir. Yağ kaybını hızlandırır. Zekayı ve beyni açar. Vücuda zihinde ve dinçlik kazandırır. Diyabet şeker hastası olanlar için de vazgeçilmez olan acı cehre, şeker seviyesini düzenlemeye yardımcı olur.

  Acı cehre kapsülünün faydaları ve yararları zayıflamaya ve bir çok hastalığa yardımcı olmaktadır. Bunların yanı sıra ishal gibi yan etkileri de bulunmaktadır. Vücut bu kapsülü kullanırken sıvı kaybı yaşayacaktır. Onun için bol, bol su tüketmeniz tavsiye edilmektedir. Acı cehreyi, yemeklerden önce yarım saat önce ılık su ile almak, tokluk bilinci ve hissi yaratır. Psikolojik olarak ve ruh olarak acıkmanızı unutturur.
 2. zarari var mıdır acı cehre tohumunun ??

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. acı cehre nasıl kullanılır

  ,
 2. acı çehre tohumu ahmet maranki

  ,
 3. acı cehre zararları

  ,
 4. acı çehre tohumu zararları,
 5. acı cehre tohumu nasıl kullanılır,
 6. aci cehrenin zararlari,
 7. acı cehre faydaları,
 8. acı cehre yan etkileri,
 9. aci cehre tohumunun zararlari,
 10. acı çehre otu,
 11. acı çehrenin faydaları,
 12. acı cehre zayıflatırmı,
 13. acı çehrenin yan etkileri,
 14. acı çehre otu nasıl kullanılır,
 15. acı cehre tohumu yan etkileri