Ahmet Maranki'den Adet Söktürücü Bitkisel Reçete

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

 1. Prof. Dr. Ahmet Maranki Adet Söktürücü Bitkisel Çaylar
  Adet söktürücü yöntemler
  Doğal adet söktürücü ilaç ve formüller  Pek çok bayanın regl dönemlerinde kullanabilecekleri, Ahmet Maranki'nin tavsiye ettiği adet söktürücü çaylarla ilgili bilgiler şöyle melekler :)


  [​IMG]  Ahmet Maranki adet söktürücü bitkisel çaylar olarak maydanoz, civanperçemi, papatya, nane, nergis, kimyon, safran, rezene, anason, havuç tohumu, karabaş otu, misk ve adaçayını öneriyor. Bu bitkilerden hangisi istenirse o bitki, çay şeklinde demlenip içilir. Bu şifalı bitkilerden yapılan adet söktürücü çaylardan günde 3-4 bardak içilmelidir. Bunu ek olarak taze üvez meyveleri tüketmek de adet söktürmeye faydalı olacaktır.

  Adet sökücü şifalı bitkiler

  Adet söktürücü bitkisel ilaç arayanlar için dereotu tohumu da kullanılabilir. Adet kanamasını söktürmek için 2 çay kaşığı dövülmüş dereotu tohumu ile adet söktürücü bitki çayı hazırlanmasının ve içilmesinin de adet sökmeye yardımcı olacağını söylüyor.

  Prof. Dr. Ahmet Maranki adet düzensizliği için zerdaçal bitkisinin çay biçiminde demlenip içilmesinin veya zerdaçalın toz haline getirilerek kullanılmasının etkili olacağını belirtiyor.

  Adet sökücü olarak kereviz tüketmenizde fayda var. Civan perçemi ile hatmi çiçeğinin karışımıyla adet söktürücü bitki çayı yapıp içmeyi deneyebilirsiniz.
  1 kişi bunu beğendi.
 2. sağol titoş ablammmm

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. civan perçemi adet söktürücü

  ,
 2. adet söktürücü civanperçemi

  ,
 3. recetesiz adet sokturucu

  ,
 4. regl sokturu maydanoz,
 5. adet sokturen maydanoz,
 6. civanperçemi adet söktürücü,
 7. adet kanamasını söktürmek için ne yapmalı,
 8. Adet söktürücü bitkisel receteler