gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ahmet Maranki'den Ağız Kokusuna Çare

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ahmet Marankiden ağız kokusuna çare Ağız kokusu tedavisi Ahmet Maranki

Pek çok insanın sorunu olan ağız kokusu için bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki'nin tavsiyesi bitkisel çözümle ilgili bilgiler şöyle melekler :)

Ahmet Marankiden ağız kokusu için çözüm önerisi
    * Mideden kaynaklanan bir koku ise bal ve rendelenmiş hindistan cevizi macun yapılarak yutulur. Bu mide kaynaklı kokuyu durduracaktır.
    * Aşağıdaki malzeme her birinden 1'er çorba kaşığı ölçekle karıştırılıp gül suyuyla sıvılaştırılıp haplar yapılır. Her gün yutulur. Hindistancevizi rendesi. Tarçın, turunç kabuğu. Öd ağacı tozu, tarçın, kakule ve bir çimdik miski.

Ahmet Maranki'den Ağız Kokusuna Çare konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağız Kokusunun Çareleri Nelerdir ?

Ağız Kokusunun Çareleri Nelerdir ?

Ağız kokusu bizi belli durumlarda bizi mahçup edecek konumlara sokabilir bizi. Bu durumlara kendimizi getirmeden çözümlerini uygulamalıyız ve zor zamanlar yaşamamalıyız. - Diş etlerinizi ve dişlerinizi koruyun; - Günde 2 kere mutlak suretle temizleyin. - Yatmadan evvel dişlerinizi fırçalamayı unutmayın. - Ağız içi enfeksiyonlarınız var mı yok mu diye diş kontrollerinizi aksatmayın. - Diş...
  2. Ahmet Maranki'den Tiroit Kürü

Ahmet Maranki'den Tiroit Kürü

bitkisel tiroit kürü ahmet maranki tiroit kürü Prof.Dr. Ahmet Maranki'den tiroit hastaları için önerdiği tiroit kürünü sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Malzemeler: 21 adet bütün ceviz içi(lepe) 1 litre pH’sı 7,5 olan alkali su Hazırlanışı: Bir sürahiye 1 litre pH’sı 7,5 olan alkali suya 21 adet cevizi kırın koyun (cevizler içi kabuklarıyla birlikte bütün olacak) sürahinin ışık...
  3. Ahmet Maranki'den Felç Tedavisi

Ahmet Maranki'den Felç Tedavisi

Ahmet Maranki felce iyi gelen bitkiler Ahmet Maranki felç için şifali bitkiler Ahmet Maranki felç için kür Her hastalık korkutucudur melekler, ama en kötüsü de elden ayaktan düşmektir tabi. Bir bardak su için yol gözlemek, başkalarına muhtaç olmak. Allah herkesi korusun ancak elbette ki bizler tedbirlerimizi aldıktan sonra. Bu yazımız Ahmet Maranki'nin tavsiye ettiği felç için...
  4. Ahmet Maranki'den Ağız Yaraları İçin Bitkisel Çözüm

Ahmet Maranki'den Ağız Yaraları İçin Bitkisel Çözüm

Ağız yaralarına bitkisel çözüm Ağız yaraları için şifalı bitkiler Ahmet Maranki ağız yarası tedavisi Ağız yarasından muzdarip olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için, bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki'nin tavsiyesi bitkisel çözüm önerileri şöyle melekler :) Ahmet Maranki'den ağız yaraları için öneriler * Sirke ile gargara yapabilirsiniz. 1'er çorba kaşığı böğürtlen yaprağı,...
  5. Ağız kokusuna çare lütfeennnnn :(

Ağız kokusuna çare lütfeennnnn :(

Ya arkadaşlar söylemeye utanıyorum ama ağzım feci şekilde kokuyor. Bunu hissediyorum.Milletin içine çıkamaz oldum.Ne olur bana bir çare bulun..;(

Sayfayı Paylaş