gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ahmet Mete Işıkara Son Durumu Nedir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar. Deprem baba Ahmet Mete Işıkara rahatsızlanmış diye bir laf var doğru mudur, nesi var ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Prof.Dr.Ahmet Mete Işıkara, tedavi gördüğü hastanede yoğun bakıma alındı.'Deprem Dede' lakabıyla bilinen Işıkara, İstanbul Göztepe Medical Park Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı.Türk Kızılayı Genel Başkan Başdanışmanı Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara, tedavi gördüğü hastanede yoğun bakıma alındı.Ahmet Mete Işıkara Deprem Dede İstanbul Göztepe - Medical Park Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı. 3 Ocak 2012 tarihinde anjiyo olmuştu.

Ahmet Mete Işıkara Son Durumu Nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahmet Mete Işıkara deprem için tarih verdi

Ahmet Mete Işıkara deprem için tarih verdi

ahmet mete ışıkara depremle ilgili çalışmaları ahmet mete ışıkaranın depremle ilgili çalışmaları ışıkaranın araştırmaları nelerdir ışıkara nelerdir Ahmet Mete Işıkara, Marmara'da 17 Nisan'a kadar 5'in üzerinde deprem olabileceğini söyledi. Profesör Işıkara, her gün depreme biraz daha yaklaşıldığını söyledi. Türk Kızılayı ve Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ortaklaşa yürüttüğü ‘Afet...
  2. Sözleşmeli er başvuru 2011 son durum ne

Sözleşmeli er başvuru 2011 son durum ne

sözleşmeli er son durum Yapacak bir işim yok ve ben sözleşmeli olarak er olarak yani başvuruda bulunmak istiyorum. Bu durumla ilgili son haberler ne aşamada başladı mı ?
  3. İbrahim Tatlıses Son Durumu Nedir

İbrahim Tatlıses Son Durumu Nedir

Silahlı saldırının ardından gecce.com yazarlarından İzzet Çapa röpörtaj için gitmiş İbrahim Tatlıses'in Odasına ve gördüğü son durumla ilgili düşüncelerini gecce.com da anlatmış meleklerim. Haberi baştan sona kadar okuduğumda daha doğrusu röpörtajı, İbrahim Tatlıses'i görmeyi yada dinlemeyi ne kadar özlediğimi anımsadım birden. Öyle yada böyle İbrahim Tatlıses, bu ülkenin yetiştirdiği ve...
  4. Babalara doğum izni 2011 daki son durum nedir

Babalara doğum izni 2011 daki son durum nedir

Kızlar ben yakında doğum yapacağım kısmet ise 3 ayım kaldı. Peki babalara doğum izni 2011 yılı sonunda nasıl olacak. Eşim babalıktan dolayı ne kadar izin yapabilir ( eşim devlet memuru bu arada ) Prosedürler neler arkadaşlarım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  5. Prof.Dr.Ahmet Mete Işıkara Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Prof.Dr.Ahmet Mete Işıkara Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu; Prof.Dr.Ahmet Mete Işıkara Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 99 depremiyle birlikte ülkemizin tanıdğı ve kıymet verdiği isimlerden biri olan Deprem Dede lakaplı Prof.Dr.Ahmet Mete Işıkara'nın hayatıyla ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz... Ahmet Mete Işıkara (d. 1941, Mersin, Türkiye - ö. 21 Ocak 2013) Türk bilim insanı, jeofizikçi ve...

Sayfayı Paylaş