gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ahmet Muhip Dıranas Kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ahmet Muhip Dıranas Kimdir Selam arkadaşlar sizden Ahmet Muhip Dıranas hakkında bilgi ve biyografi bekliyorum

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ahmet Muhip Dıranas Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahmet Muhip Dranas

Ahmet Muhip Dranas

Ahmet Muhip Dranas ( 1908)- (21.06.1980) -------------------------------------------------------------------------------- 1908 yılında Sinop’ta doğdu.Ankara Erkek Lisesi’ni bitirince Hakimiyet-i Milliye gazetesinde çalıştı (1930-1935), Ankara Hukuk Fakültesi’nde iki yıl kadar süren yüksek öğrenimini yarıda bırakarak İstanbul’a geldi. Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’ne girdi, bir yandan...
  2. Ahmet Tüzün Kimdir

Ahmet Tüzün Kimdir

Ahmet Tüzün Kimdir biyografisi hayatı hakkında bilgileri var mı sitenizde ? Yoksa lütfen konusunu açın bana yazın
  3. Ahmet Yıldırım Kimdir

Ahmet Yıldırım Kimdir

Ahmet Yıldırım Kimdir biyografisi............ Arkadaşlar Ahmet Yıldırımın hayatı hakkında kısa bilgi yazarmısınız bana olumlu dönerseniz çok sevinirim tşkler şimdiden
  4. Ahmet Muhip Dıranas Hayatı Biyografisi

Ahmet Muhip Dıranas Hayatı Biyografisi

Ahmet Muhip Dıranas hayatı Ahmet Muhip Dıranas hakkında bilgi Edebiyetımızda bütyük yer etmiş şair ve yazarlarımızdan Ahmet Muhip Dıranas'ın hayatı hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz melekler :) Ahmet Muhip Dıranas, 1908'de İstanbul'da doğdu. İlkokulu Sinop'ta tamamlayıp, ortaöğrenimini Ankara Erkek Lisesi'nde yaptı. Ankara Hukuk Fakültesi'nde okurken fakülteyi yarıda bırakarak...
  5. Ahmet Selçuk İlkan Kimdir

Ahmet Selçuk İlkan Kimdir

Ahmet Selçuk İlkan Kimdir biyografi bilgilerini paylaşırsanız çok sevinirim kızlar.

Sayfayı Paylaş