gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ahmet Özhan ''Altınım Yok'' Dedi

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ahmet özhan haberleri ahmet özhan boşanıyor

Sevgili melekler, Türk Sanat Müziğinin güçlü sesi Ahmet Özhan, bildiğinizi gibi geçtiğimiz günlerde eşine boşanma davası açmıştı. Ancak bu dava sessiz sedasız yürütülecek gibi görünmüyor. Ahmet Özhanın eşi Hatice Hanım ihanet iddialarının ardından şimdi de eşinin 41 kg altını olduğunu iddia etmiş. Haberin detayları, Ahmet Özhan haberleri...

Ahmet Özhan ile 26 yıllık eşi Hatice Özhan’ın boşanma davasında gerilim giderek artıyor. İlk olarak eşini ihanetle suçlayan Hatice Özhan, şimdi de boşanma davası açan Ahmet Özhan’a karşı boşanma dava açtı ve onun kendisinden para kaçırdığını ileri sürdü.

Hatice Özhan, önceki gün Kadıköy Aile Mahkemesi’nde avukatı Gözde Egemen aracılığı ile açtığı dava dilekçesinde şu iddialarda bulundu: “Eşimin devlet memuru olarak maaşı ve kira gelirleri ayda toplam 20 bin TL tutarındadır. Bunun dışında sanatçı olduğundan yer aldığı ekstra programlarla birlikte aylık kazancı ortalama 150 bin TL’dir. Ayrıca çocuklarımıza ‘amcanız’ dediği Tevhid Ertörer’den nakit para karşılığında altın almıştır. Ertörer, parçalar halinde 41 kilo has altını eşim adına saklamaktadır.”

Bu iddia, Ahmet Özhan’ı sinirlendirdi. Ünlü sanatçı, yanıt vermekte gecikmedi: “Bu tür olaylardan gerçekten sıkıldım. Benim ne altınım var, ne de amcam. Sadece bir ablam var. Bu kadar altınım olduğu da nereden çıkmış? Olsa da yesek diyorum, başka bir şey söylemek istemiyorum. Artık bu konuda mahkemede konuşuruz. Bu şekilde gündeme gelmek beni ve çocuklarımı rahatsız ediyor, daha fazla konuşmam. ”

TAZMİNAT DAVASI AÇMADIK

Hatice Özhan’ın avukatı Gözde Egemen, dün bir basın açıklamasıyla müvekkilinin tazminat davası açmadığını belirtti: “Müvekkilim Hatice Özhan sanılanın aksine eşine tazminat davası açmış değildir. Sadece Filiz Akbulut’a karşı kişilik haklarına saldırdığı gerekçesi ile manevi tazminat davası açmış olup, bu davaya ilişkin karar da henüz kesinleşmemiştir.”

Ahmet Özhan ''Altınım Yok'' Dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahmet Özhan - Mevlânâ'nin Dilinden (2008) Album Tanıtım

Ahmet Özhan - Mevlânâ'nin Dilinden (2008) Album Tanıtım

Ahmet Özhan - 01 - Ilkbahar Ahmet Özhan - 02 - Gül Bahcelerinde Ahmet Özhan - 03 - Simdi Yeni Seyler Söylemek Lazim Ahmet Özhan - 04 - Ya Oldugun Gibi Görün Ahmet Özhan - 05 - Bahar Hasreti Ahmet Özhan - 06 - Can Var Can Icinde Ahmet Özhan - 07 - Konugum Bu Gece Sana Ahmet Özhan - 08 - Asksiz Icenin Nesesi Artmaz Burda Ahmet Özhan - 09 - Dili Kontrol Edebilmek Ahmet Özhan - 10 -...
  2. Ahmet Özhan "Mavlana'nın Dilinden" 2008 Albüm Tanıtımı

Ahmet Özhan "Mavlana'nın Dilinden" 2008 Albüm Tanıtımı

01 - Ilkbahar 02 - Gül Bahcelerinde 03 - Simdi Yeni Seyler Söylemek Lazim 04 - Ya Oldugun Gibi Görün 05 - Bahar Hasreti 06 - Can Var Can Icinde 07 - Konugum Bu Gece Sana 08 - Asksiz Icenin Nesesi Artmaz Burda 09 - Dili Kontrol Edebilmek 10 - Duy Varsa Gücün Eğer 11 - Sevginle Ne Mümkün Beraberken Uyumak 12 - Dilsiz Dudaksız Sözler 13 - Can Bu Tenden Gitmedikce 14 - Biz Güzeliz...
  3. açık sahne yok dedi

açık sahne yok dedi

rol alacağı oyunda bakire olarak geneleve düşen Melike Öcalan önyargıları şu sözleriyle yıktı...... GENELEVE DÜŞMÜŞ BAKİRE MELİKE HALDUN DORMEN’İN BROADWAY MÜZİKALİNDEN UYARLADIĞI ‘DÜN GECCE YOL DA GİDERKEN ÇOK KOMİK BİR ŞEY OLDU’ OYUNUNDA ROL ALAN MELİKE ÖCALAN, “KALBİM BOŞ” DEDİ... 'Dün Gecce Yol da Giderken Çok Komik Bir Şey Oldu’ oyununda rol alan Melike Öcalan: 'Kimse kırmızı noktalı...
  4. Ahmet Özhan Hayatı ve Biyografik Bilgileri

Ahmet Özhan Hayatı ve Biyografik Bilgileri

ahmet özhan kimdir ahmet özhan hayatı Sevgili melekler, Türk Sanat Müziğinin tartışmasız en güçlü seslerinden, yıllarca hep Emel Sayın'la yakıştırdığımız Ahmet Özhan hayatı ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere.. :) Esas ismi: Ahmet Katıgöz Burcu: Başak Aslen Urfalı olan sanatçının babası polistir. 1970li yıllarda Bebek Belediye Gazinosunda Emel Sayın'ın alt kadrosunda sahneye çıktığı...
  5. Ahmet Özhan Boşanma Davası Açtı

Ahmet Özhan Boşanma Davası Açtı

ahmet özhan ahmet özhan haberleri Sevgili melekler, bir süredir eşiyle arası limoni olan Türk Müziğinin büyük isimlerinden Ahmet Özhan sonunda boşanma davası açtı. Eşi tarafından ihanetle suçlanan Ahmet Özhan haberleri, haberin detayları şöyle melekler ... Aile Mahkemesi'ne başvuran şarkıcı boşanma dilekçesinde "Eşim ilk evlendiğimiz günden beri 'beni başka bir kadınla aldatıyor'...

Sayfayı Paylaş