gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ahmet Özhan Boşanma Davası Açtı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ahmet özhan ahmet özhan haberleri

Sevgili melekler, bir süredir eşiyle arası limoni olan Türk Müziğinin büyük isimlerinden Ahmet Özhan sonunda boşanma davası açtı. Eşi tarafından ihanetle suçlanan Ahmet Özhan haberleri, haberin detayları şöyle melekler ...

Aile Mahkemesi'ne başvuran şarkıcı boşanma dilekçesinde "Eşim ilk evlendiğimiz günden beri 'beni başka bir kadınla aldatıyor' diyerek iftira atıyor. Yıllarca manevi şiddet gördüm ama sustum." sözleriyle kendisini savundu.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; eşinin pervasızca para harcadığını ve darvanışlarıyla kendisini yok saydığını iddia eden Özhan "İki çocuğumun annesi olmasına duyduğum saygı nedeniyle herşeyi içime atıp görmezlkten geldim. Ruhsal dünyamdaki yalnızlığımı notalar ve musikiyle doldurdum" dedi.

Eşinin kendisini izletip ona ait olmayan bir takım görüntüleri kullandığını da öne süren Özhan "Yaptıkları bana sponsorlarımı kaybettirdi. Kirada yaşıyorum. Bana ait olan eşyalara bile zarar vereceğinden korkuyorum" dedi.

Özhan Hale Soygazi'den boşandıktan sonra Hatice Özhan'la evlenmiş çiftin iki çocuğu olmuştu. Hatice Özhan eşinin Filiz A. ile uzun süredir aşk yaşadığı ve dini nikah kıyarak onunla evlendiğini iddia etmişti.

Ahmet Özhan Boşanma Davası Açtı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşi boşanma davası açtı kayınvalidesini kurşunladı

Eşi boşanma davası açtı kayınvalidesini kurşunladı

Eşi boşanma davası açtı kayınvalidesini kurşunladı BAĞCILAR’da kamyon şoförü Ümit Tuğ, evi terk eden eşi Nesrin Tuğ’la konuşmak için dün saat 01.00’de kayınpederinin Mahmutbey’deki evine gitti. Kapıyı açan Zeynep Kırmızıtaş (50), damadına kızının kendisiyle konuşmak istemediğini söyleyerek kapıyı kapatmak istedi. İçeri girmek için kayınvalidesini iten Tuğ, belinden...
  2. Gülben Ergen boşanma davası açtı

Gülben Ergen boşanma davası açtı

gülben ergen boşanıyor gülben ergen bosandi boşandı boşanma ergenin boşanması gülben ergen, boşanıyor, boşandı, boşanma davası açtı arkadaşlarım. Gülber Ergen ve Mustafa Erdoğan evliliği hakkında son dönemlerde çıkan boşanacakalr söylentisi, ne yazık ki bu haberle doğrulandı Melek'ler. Habere göre Gülben, boşanma davasını açmış. Her şey yalan bu gerçek!Gülben Ergen aylardır herkesin...
  3. Terke dayalı boşanma davası

Terke dayalı boşanma davası

TMK md. 164 “Eşlerden biri, evlilik birliğinden doğan yükümlülüklerini yerine getirmemek maksadıyla diğerini terk ettiği veya haklı bir sebep olmadan ortak konuta dönmediği takdirde ayrılık, en az altı ay sürmüş ve bu durum devam etmekte ve istem üzerine hâkim veya noter tarafından yapılan ihtar sonuçsuz kalmış ise; terk edilen eş, boşanma davası açabilir. Diğerini ortak konutu terk etmeye...
  4. Ahmet Özhan ''Altınım Yok''  Dedi

Ahmet Özhan ''Altınım Yok'' Dedi

ahmet özhan haberleri ahmet özhan boşanıyor Sevgili melekler, Türk Sanat Müziğinin güçlü sesi Ahmet Özhan, bildiğinizi gibi geçtiğimiz günlerde eşine boşanma davası açmıştı. Ancak bu dava sessiz sedasız yürütülecek gibi görünmüyor. Ahmet Özhanın eşi Hatice Hanım ihanet iddialarının ardından şimdi de eşinin 41 kg altını olduğunu iddia etmiş. Haberin detayları, Ahmet Özhan haberleri......
  5. Çekişmeli boşanma davası nedir?

Çekişmeli boşanma davası nedir?

çekişmeli boşanma,çekişmeli boşanma davası nedir,çekişmeli boşanma anlaşmalı boşanma arasındaki farklar,çekişmeli boşanma davası,çekişmeli boşanma hakkında tüm bilgiler, Çekişmeli boşanma davası , TMK Md. 166/3 de düzenlenmiş anlaşmalı boşanma davası dışında kalan her türlü boşanma nedenine dayalı olarak açılmış ve eşler arasında boşanma ve boşanmanın ferileri konusunda bir anlaşmanın...

Sayfayı Paylaş