gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Ahmet Şafak yunusça sevmek şarkı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Ahmet Şafak Yunusça Sevmek şarkı sözleri ile ilgiili bilgiler vermektedir.
    Melekler, Türk müziğinin sevilen ve başarılı isimlerinden biri ile bu sayfada sizlerleyiz. Kendine has tarzı, beyefendi kişiliği ve duruşuyla benim de son derece takdir ettiğim ve beğenerek dinlediğim Ahmet Şafak 'tan Yunusça Sevmek şarkı sözlerini Şarkı sözleri bölümümüzden sizlerle paylaşmak ve hayranlarını sayfamıza davet etmek istiyorum...

Ey yar sana derdimi diyemedim
    Bir söz gerek bana dil gerek bana
    Yunusca söyleyin gönülden dinle
    Belkide söz değil hal gerek bana

Yunus sırat köprüsüne ev yapmış
    Cehennem gölgesinde uykuya yatmış
    Biçare yunusta aşk ile yanmış
    Yanmaz ateş tutmaz dal gerek bana

Yunus demiş yanmayan aşıkmıdır
    Aşk meyle kanmayan aşıkmıdır
    Darda aşkı anmayan aşıkmıdır
    Yanıp yanıp sönen kül gerek bana

Aşkın pazarına giren bizardır
    Böyle demiş yunus bize nazardır
    Ey yar ker bakışlar aşka mezardır
    Hakkı halkı bilir kul gerek bana

Allahım aşığına maşuk gerekmez
    Sevmek nasip işi herkes sevemez
    Aşk sırrını ahmet şafakta bilmez
    Dikenini seven gül gerek bana

Yunus demiş yanmayan aşıkmıdır
    Aşk meyle kanmayan aşıkmıdır
    Darda aşkı anmayan aşıkmıdır
    Yanıp yanıp sönen kül gerek bana

Son düzenleme: 24 Eylül 2012
Ahmet Şafak yunusça sevmek şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahmet Kaya Biz Üç Kişiydik Şarkı Sözü

Ahmet Kaya Biz Üç Kişiydik Şarkı Sözü

biz üç kişiydik hikayesi Biz üç kişiydik; Bedirhan, Nazlıcan ve ben Üç ağız, üç yürek, üç yeminli fişek... Adımız bela diye yazılmıştı dağlara taşlara Boynumuzda ağır vebal, koynumuzda çapraz tüfek. El tetikte kulak kirişte ve sırtımız toprağa emanet Baldıran acısıyla ovarak üşüyen ellerimizi Yıldız yorgan altında birbirimize sarılırdık Deniz çok uzaktaydı ve dokunuyordu yalnızlık. Gece...
  2. Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısı sözleri Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkı Sözü Pek çok sanatçı tarafından seslendirilmiş olan merhum Ahmet Kaya'nın Penceresiz Kaldım Anne şarkısının sözlerinisizlerle paylaşıyoruz melekler :) Penceresiz Kaldım Anne Hani benim sevincim nerde Bilyelerim, topacım Kiraz ağacında yırtılan gömleğim Çaldılar çocukluğumu habersiz. Penceresiz...
  3. Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkı Sözü Suskunlar Dizisindeki Ahmet Kaya'nın Nerden Bileceksiniz Şarkısı nerden bileceksiniz şarkısının sözleri Bu yazımızda merhum Ahmet Kaya'nın seslendirdiği Nerden Bileceksiniz şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Nerden bileceksiniz? Üstüm başım toz içinde Önüm arkam pus içinde Sakallarım pas içinde Siz benim nasıl yandığımı...
  4. 21 Haziran Suskunlar Sezon Finali Ahmet Kaya Tedirgin Şarkı sözü

21 Haziran Suskunlar Sezon Finali Ahmet Kaya Tedirgin Şarkı sözü

Suskunlar 21 Haziranda Çalan Ahmet Kaya Şarkısının sözleri suskunlar Sezon Finali Ahmet Kaya Tedirgin Şarkı sözü Show Tv'nin beğeniyle izlenilen ve ertesi günü izleyici yorumlarına sahip olan ve bir sonra ki bölümün merakla beklenilen dizilerinden biri olan Suskunlar dizisi dün akşam sezon finali yaptı Melek'lerim. Başrollerini Murat Yıldırım ve Aslı Enver'in üstlendiği Suskunlar 21...
  5. Ahmet şafak kimdir?

Ahmet şafak kimdir?

Ahmet Şafak Ahmet Şafak kimdir? Sevilen yorumcu Ahmet Şafak kimdir nasıl bir hayatı olmuştur merak eden melekler için bu makalemizde paylaştık. İstanbul'da doğdum. Bütün öğrenim hayatımı İstanbul'da sürdürdüm.İşletme eğitimi aldım ama bitiremedim.Şu an Bakü Devlet İnce sanat( Devlet Konservatuarı) Üniversitesinde kompozitörlük bölümü öğrencisiyim. Daha önce gazeteciydim.Yayınlanmış 4...

Sayfayı Paylaş