gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ahmet Tuncer - Değme Felek

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

değme felek nota ahmet tuncer değme felek bugün benim efkarım var zarım var
    bugün benim efkarım var zarım var

değme felek,değme,değme,telime benim

değme zalim,değme,değme,telime benim

gül yüzlü cananı yar yar elden aldırdım,elden aldırım

ecel oku değdi,değdi telime benim

değme felek değme,değme telime benim

değme zalim değme,değme telime benim

Ahmet Tuncer - Değme Felek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuncer Salman

Tuncer Salman

Hokkabaz, Saklambaç, Organize İşler, Son Osmanlı, Vizontele Tuuba, Vaka-i Zaptiye, Beşik Kertmesi, Vizontele yapımlarından da tanıdığımız Tuncer Salman da yeni başlayacak olan Annem dizisinde rol alan oyunculardan.
  2. Ahmet Tuncer - Urfa Sana Kuşmuş

Ahmet Tuncer - Urfa Sana Kuşmuş

çok zaman oldu sen hala yoksun yüreğim kafeste gelde kurtulsun zalimliktir yaptığın kallesliktir yaptığın gel artık dön artık ömrüm kurtulsun zalimliktir yaptığın kallesliktir yaptığın gel artık dön artık ömrüm kurtulsun urfa sana küsmü$ haberin olsun gönlüm dara düüş muradın olsun yeter artık yeter bu gidi$ son olsun gel artık dön artık ömrüm kurtulsun urfa sana küsmü$ haberin...
  3. Ahmet Tuncer - Urfalı Sevmiş

Ahmet Tuncer - Urfalı Sevmiş

Sen Vuralı Yaralı Yar.. Gün Be Gün Sararıyam Yar.. Sen Vuralı Yaralı Yar.. Gün Be Gün Sararıyam.. El İ�ektin Benden Vurdun İnceden Sen De Sevmiştin Sakladın Benden. Anlamadım Ki
  4. Ahmet Tuncer - Kız Ben Seni Vurmazmıyam

Ahmet Tuncer - Kız Ben Seni Vurmazmıyam

kiz ben seni vurmazmıyam saçlarından aşmazmıyam senin gibi bir zalimi ,tarihlere yazmazmıyam denizlerin ortasında gecelerin yarısında dizlerin arasında gecelerin yarısında bırakıp gittin beni yar, zalimlerin arasında,zalimlerin arasında bırakıp gittin beni yar, zalimlerin arasında ,zalimlerin arasında kız ben seni vurmazmıyam saçlarından aşmazmıyam senin gibi bir zalimi...
  5. Mahsun Kırmızıgül - Felek

Mahsun Kırmızıgül - Felek

Felek Sen Ne Feleksen, Bagrim Ettin EleksenAldin Gül Yüzlü Yari Daha Neme GereksenElbet Yüzüm Gülecag, Bülbül Güle ErecegBu Karanlik Günlerin Birgün Sonu GelecagAgla Gözlerim, Sizla GözlerimNem Felek Vurgunuyam Yanar GezerimAh Felegin, Felegin Bir Günü VarKöskünde Dügünü Var Aney KurbanSükredelim Bu GüneValla Bundan Beter Gün Var, Aney KurbanAh Aman Aman Aman AmanHerkes...

Sayfayı Paylaş