gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ahmet Tuncer - Urfalı Sevmiş

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Sen Vuralı Yaralı Yar..
    Gün Be Gün Sararıyam Yar..

Sen Vuralı Yaralı Yar..

Gün Be Gün Sararıyam..

El �ektin Benden

Vurdun İnceden

Sen De Sevmiştin Sakladın Benden.

Anlamadım Ki

Ahmet Tuncer - Urfalı Sevmiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuncer Salman

Tuncer Salman

Hokkabaz, Saklambaç, Organize İşler, Son Osmanlı, Vizontele Tuuba, Vaka-i Zaptiye, Beşik Kertmesi, Vizontele yapımlarından da tanıdığımız Tuncer Salman da yeni başlayacak olan Annem dizisinde rol alan oyunculardan.
  2. Ahmet Tuncer - Urfa Sana Kuşmuş

Ahmet Tuncer - Urfa Sana Kuşmuş

çok zaman oldu sen hala yoksun yüreğim kafeste gelde kurtulsun zalimliktir yaptığın kallesliktir yaptığın gel artık dön artık ömrüm kurtulsun zalimliktir yaptığın kallesliktir yaptığın gel artık dön artık ömrüm kurtulsun urfa sana küsmü$ haberin olsun gönlüm dara düüş muradın olsun yeter artık yeter bu gidi$ son olsun gel artık dön artık ömrüm kurtulsun urfa sana küsmü$ haberin...
  3. Ahmet Tuncer - Kız Ben Seni Vurmazmıyam

Ahmet Tuncer - Kız Ben Seni Vurmazmıyam

kiz ben seni vurmazmıyam saçlarından aşmazmıyam senin gibi bir zalimi ,tarihlere yazmazmıyam denizlerin ortasında gecelerin yarısında dizlerin arasında gecelerin yarısında bırakıp gittin beni yar, zalimlerin arasında,zalimlerin arasında bırakıp gittin beni yar, zalimlerin arasında ,zalimlerin arasında kız ben seni vurmazmıyam saçlarından aşmazmıyam senin gibi bir zalimi...
  4. Ahmet Tuncer - Değme Felek

Ahmet Tuncer - Değme Felek

değme felek nota ahmet tuncer değme felek bugün benim efkarım var zarım var bugün benim efkarım var zarım var değme felek,değme,değme,telime benim değme zalim,değme,değme,telime benim gül yüzlü cananı yar yar elden aldırdım,elden aldırım ecel oku değdi,değdi telime benim değme felek değme,değme telime benim değme zalim değme,değme telime benim
  5. BARIŞ [Tuncer Öz]

BARIŞ [Tuncer Öz]

tuncer öz biyografi tuncer öz facebook hayatı Okulda başarılı mali durumları kötü olduğu için geceleri taksi şöforlüğü yapıyor. En büyük hayali yazar olmak. İlerde yazacağı kitaplarda arkadaşlarının başına gelen hikayeleri de anlatmayı hayal ediyor. Genelde arkadaşlarına katılmaktan çok onları gözlemlemeyi tercih ediyor. Annesi, annenannesi ve ablası ile sürdüğü zorlu hayata karşı...

Sayfayı Paylaş