gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ahmet Ünal biyografi

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ahmet Ünal biyografi
    Ahmet Ünal hayatı

Misafirimizin sorusu üzerine, bu yazımızda ünlü gazeteci Ahmet Ünal ve hayatı hakkında ki bilgilere yer veriyoruz ve Ahmet Ünal'ın biyografi bilgileri burada diyoruz Melek'ler.

Ahmet Ünal 1965 yılında İzmir'de doğdu.Ankara'da Demetevler İlkokulu ve Ortaokulu'nu takiben Keçiören Lisesi'ni bitirdi.1986'da KHO'ndan mezun oldu.1988 yılında İzmir Temsilciliği'nde ZAMAN ailesine katıldı.Yaklaşık 10 yıllık bir süre eğitim haberlerini muhabir ve yazar olarak sürekli takip etti. 1995-96 yılları arasında haber müdürlüğü görevini üstlendi. Daha sonra kendi isteği ile gazeteciliğin temeli saydığı muhabirliğe döndü.

Ahmet Ünal'ın eğitim dışında, savunma ve güvenlik alanlarında yayınlanan çalışmaları oldu. Türkiye Yazarlar Birliği Yönetim Kurulu üyesidir. Halen serbest muhabir ve eğitim yazarı olarak görev yapan Ahmet Ünal evli ve üç çocuk babasıdır.

Ahmet Ünal biyografi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adıyaman Ünal

Adıyaman Ünal

ünal sönmüş adıyaman ünal Firma: Adıyaman Ünal Firma Gerçek Adı: Adıyaman Ünal Turizm Tic.A.Ş. Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Ünsal Sönmüş Genel Müdür: Zeynel Abidin Sönmüş Merkez Adresi: Hırıkçı cad. No:14/A Adıyaman İletişim Bilgileri Tel 1: (416) 216 56 86 Tel 2: (212) 658 01 71 Faks: (212) 658 01 12 Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi: Zeynel Abidin Sönmüş Peron No:...
  2. Ahmet Gürtaş biyografi

Ahmet Gürtaş biyografi

Ahmet Gürtaş Kimdir Ahmet Gürtaş hayatı Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Doç. Dr. Ahmet Gürtaş hayatı hakkında kıcasa bilgiler sunuyor ve Ahmet Gürtaş kimdir diyenlerin merakını gideriyoruz. Ahmet Gürtaş Kimdir Ahmet GÜRTAŞ,1940 yılında Konya-Beyşehir ilçesinin Doğanbey kasabasında 6 çocuklu bir ailenin en küçük çocuğu olarak doğdu. 1952 yılında Doğanbey’de ilkokulu, 1953 yılında...
  3. Ahmet Kara biyografi

Ahmet Kara biyografi

Ahmet Kara kimdir Ahmet Kara hayatı Bir türk güreşçisi olan Ahmet kara ve hayatı hakkında merak ettiğiniz herşeyi bu yazımızda paylaşıyor ve işte size Ahmet Kara biyografi bilgileri diyoruz Melek'ler. Ahmet kara kimdir Ahmet kara Türk güreşçidir. İlk resmi dünya güreş şampiyonluğunu kazanmıştır. Ahmet kara bugün Bulgaristan sınırları içinde bulunan Deliorman'ın Hezargrad kasabasında...
  4. Ahmet Türk Biyografi

Ahmet Türk Biyografi

ahmet türk kimdir ahmet türk hayatı ahmet türk biyografi Halen Mardin bağımsız milletvekili olarak TBMMde görev yapan Ahmet tÜrk'ün biyografisiyle ilgili bilgiler şöyle melekler; 2 Temmuz 1942'de Mardin'de doğdu. Babasının adı Sino, annesinin adı Medine'dir. Çiftçi; Lise mezunu. Çiftçilikle uğraştı. Halkın Emek Partisi (HEP) ve Demokratik Toplum Partisi'nin (DTP) Kurucu Üyesi oldu. 15...
  5. Ahmet Ünal Kimdir

Ahmet Ünal Kimdir

Ahmet Ünal Kimdir Merhaba arkadaşlarım sizlerden Ahmet Ünalın biyografisini rica ediyorum kimdir bu Ahmet Ünal ne işler yapar.

Sayfayı Paylaş