gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

AhşaBın SıcakLığı..

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Meleklerim ahşaba bayılıyorum mükemmel bir görüntüsü var bana göre bakalım siz ne kadar seveceksiniz:) [​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bu harika canım....:) [​IMG]

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ahşabın o çok hoş görüntüsüne bende bayılırım ayrı bir sıcalık veriyor insana saol bidenem

AhşaBın SıcakLığı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahşap

Ahşap

Ahşap bir ev görmek,eğer ev yeni ise iyi bir evliliğe, eski ise bir hastalığın daha kötüye gideceğine işarettir. Ahşap bir ev görmek,eğer ev yeni ise iyi bir evliliğe, eski ise bir hastalığın daha kötüye gideceğine işarettir.Rüyada ahsap bir evde bulundugunu görmek, hayirli bir ise baslayacagina ve o isten menfaat görecegine delalet eder. Çok eski ve yikilmak üzere bulunan ahsap bir evi görmek...
  2. Sıcaklık

Sıcaklık

Bitkilerinin sıcaklık istekleri birbirinden farklıdır. Bitkilerin çoğunluğu tropikal yapıda oluşları nedeniyle 0 C derecenin altındaki sıcaklıklardan zarar görebilirler. Yüksek sıcaklık derecelerine, dayanıklı oluş şartlan havanın nemine bağlı olarak değişmektedir. Bitkinin yaşlı veya genç oluşu ile sıcaklık gereksinimi arasında sıkı bir bağ vardır. Genç bitkilerin sıcaklık istekleri, yaşlı...
  3. Dekorasyonda ahşap sıcaklığı

Dekorasyonda ahşap sıcaklığı

Ahşap objeler Ahşap dekorasyon ürünleri Küçükkken hayal ederdim hep; kocaman bir ağacın dalında ahşaptan bir evdeyim. Doğa ayaklarımın altında. küçücük ama sıcak bir yuva burası. Sanırım bu hayalde izlediğim filmlerin etkisi var. BEn o filmlerin afişlerini duvar kağıdı yapayım en iyisi. BAktıkça hayallerimi hatırlarım. Ağaç dalı üzerinde ahşap bir evde yaşayamam belki ama bu ahşaptan...
  4. Oturma Odalarımıza Ahşap Orta Sehpalarla Gelen Sıcaklık

Oturma Odalarımıza Ahşap Orta Sehpalarla Gelen Sıcaklık

Oturma odaları en çok vakit geçirdiğimiz odalarımız arasındadır. Rahatlığı seven kişiler için bu oda dekorasyonu diğerlerine nazaran daha çok önemsenen dekorasyon modelleri arasındadır. Oturma odalarında en özel görünümleri elde etmek için daha doğrusu sıcak ortam atmosferini aşılamak için orta sehpa modelini ahşap model seçimi ile gerçekleştirmeye ne dersiniz?Ahşap orta sehpa modelleri...

Sayfayı Paylaş