ahşap boyama örnekleri

Konu, 'Diğer Sanat Alanları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ahşapboyamaörnekleri ahşap boyama örnekleri ahşap boyama sitesi

Ahşap Boyama Masalar

şık kürdanlıklar

Ahşap boyama örnekleri

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    119
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller inş.bende öğreneceğim

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    İlk okuldayken tepsi boyamıştım bende çok zevkli oluyo :D

ahşap boyama örnekleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ahşap saksı boyama...

ahşap saksı ahşap saksı modelleri boyama teknikleri boyama Ahşap saksı boyama... Yaz günlerinde bahçıvan dışında farklı alanlarda uğraşarak yaratıcılık kazanabilirsiniz. Kendi tasarladığınız ahşap bahçe saksılarını bahçenizle uyum sağlayacak renklerde boyayarak bahçe keyfinizi arttırın. Malzemeler Ahşap saksı iskeleti Zımpara Akrilik boya Çeşitli kalınlıklarda boyama...
  2. EL SANATLARI (Ahşap Boyama)

el sanatları ahşap boyama ahşab boyama ahşap adana sanatları Ahşap boyama tekniği, sizi yeni masraflardan kurtarırken, aynı zamanda rahatlamanızı da sağlayacak. Kadınların en büyük problemi kendi zevkine uygun olan eşyayı bulamamaktır. Ve pek çoğumuz sadece aradığımızı bulmak için ufacık objelerin peşinde günlerce koşarız. Ahşap boyama sanatıyla artık siz de zevkinize uygun objeler...
  3. Ahşap Boyama Teknikleri

DEKUPAJ Malzemeler _________________ -Ahşap obje -Uygulamak için seçtiğiniz resim -Akrilik boya -Dekupaj tutkalı -Su zımparası -Fırça (Değişik kalınlıkta fırçalar) -Vernik Objenizi zımparalayıp temizleyin. Özellikle fotokopiyi yapıştıracağınız yüzeyin pürüzsüz olmasına dikkat edin. Fotokopinizi tersten zımparalayarak kağıdı inceltin. Bu işlem kağıdın çok daha kolay ve pürüzsüz...
  4. ahşap boyama calışmalarım

ahşap boyama calışmalarım mersin ahşap boyama bunları ben yapıyorum peceteden deıl trasferden yapıyorum cokta gusel oluyolar ve yaptıklarımın bıkacını sattım caykutusuda var yanı gusel takım oluyo
  5. Ahşap Boyama Hakkında Herşey

ahşap boyama desenleri mobilya boyama ahşap malzemeleri eski mobilya teknikleri İlk Önce Renklerle Başlayalım... RENKLER Sarı + Sıklamen = Kırmızı Mavi + Sarı = Yeşil Mavi + Sıklamen = Mor Soğuk Renkler Sıcak Renkler

Sayfayı Paylaş