gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Ahşap Dinlenme Koltukları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ahşap Dinlenme Koltukları
    değişikmiş acaba rahatlarmıdır:)
    emeğine sağlık canım

3. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

bence rahat değildir:)rica ederim cnm

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

bende rahatlığını düşündüm ama belki hafifliğini hissettirebilir ve rahat olabilir kuş gibi misali :D

Ahşap Dinlenme Koltukları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AhŞap

AhŞap

AHŞAP Ağacın asıl malzeme olarak kullanıldığı eserler bu grup başlığı altında toplanır. Ağacın mimari yapılardaki kullanım alanları arasında tavanlar, sütun ve sütun başlıkları, pencere ve dolap kapakları, korkuluklar, camilerde mahfil ve minberler yer almaktadır....
  2. Ahşap

Ahşap

Ahşap bir ev görmek,eğer ev yeni ise iyi bir evliliğe, eski ise bir hastalığın daha kötüye gideceğine işarettir. Ahşap bir ev görmek,eğer ev yeni ise iyi bir evliliğe, eski ise bir hastalığın daha kötüye gideceğine işarettir.Rüyada ahsap bir evde bulundugunu görmek, hayirli bir ise baslayacagina ve o isten menfaat görecegine delalet eder. Çok eski ve yikilmak üzere bulunan ahsap bir evi görmek...
  3. Jozefin Koltuklar ve Dinlenme Koltukları

Jozefin Koltuklar ve Dinlenme Koltukları

jozefin jozefin koltuk koltuk fiyatları dinlenme koltuğu dinlenme koltukları Jozefin koltuklar birkaç senedir çok moda. genelde salonda tv karşısına, ya da pencerenin önüne konuluyorlar. yatak odalarında da yakınına hoş bir abajur konulup, kitap okumak için yeni bir alan yaratmaya vesile olabiliyorlar. görüntüsü itibariyle çok estetikler ve tercih edilmelerinin belki de başlıca sebebi bu....
  4. bu dinlenme koltuğunda dinlenmek süper olsa gerek

bu dinlenme koltuğunda dinlenmek süper olsa gerek

Dinlenme koltuğu modelleri Koltuk modelleri Eve gidince mutfak işlerimi bitirdikten sonra ayaklarımı uzatıp dinlenmek en büyük keyfim. Birde türk kahvesi keyfi yapınca daha ne isterim moduna gidiyorum. bu dinlenme koltuğunuda çok beğendim. Pofidik bir görüntüsü var. Bende o koltuğa uzanıp, bahçe içinde veya deniz kenarında keyif yapmak istiyorum. Çok şey mi istiyorum meleklerim?

Sayfayı Paylaş