gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Ahşap jaluzi örnekleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

MUtfağımda ahşap jaluzi var. Mutfak camım yere kadar. Perdecimle mutfak için perde çeşidini belirlerken perdecim önerdi ahşap jauziyi. Metal olanlar kadar temizlenmesi zor değil hiç yapış yapış olmuyor. Ayda birkere nemli bez ile siliyorum. 10 dakikamı almıyor. istediğim açıda ayarlayabiliyorum. Biraz açılı açtığınızda siz dışarısını gördüğünüz halde dışarıdan gözükmüyorsunuz. 25 mm ve 50 mm olmak üzere 2 çeşidi var. Benim mutfağımda 25 mm var. Meleklerime tavsiyemdir. [​IMG]

Ahşap jaluzi örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahşap boyama örnekleri

ahşap boyama örnekleri

ahşapboyamaörnekleri ahşap boyama örnekleri ahşap boyama sitesi Ahşap Boyama Masalar şık kürdanlıklar Ahşap boyama örnekleri
  2. jaluzi

jaluzi

Okunan Rüya Tabiri : Jaluzi Rüyada perdelik jaluzi görmek, çok yakında hayırlı bir haberin alınacağına ya da bir hastalıktan kurtuluş yolunun bulunacağına işaret olarak kabul edilir. Rüyada jaluzi görmek sirra delalet eder. Dikkat-le sakladiginiz bir sirrinizin baskalari tarafindan ögrenilecegine isarettir.
  3. Ahşap Jaluziler

Ahşap Jaluziler

Ahşap Jaluziler evlerinizde ahşap esintisi :)
  4. Sıcak bir ahşap ev dekorasyonu örneği

Sıcak bir ahşap ev dekorasyonu örneği

Ahşap dekorasyonu Kır evi dekorasyonu Ahşap dekore edilmiş ağaç ev dekorasyonunu ve ya kır evlerini çok beğeniyorum. Sizde ahşabın sıcaklığı benide sarsın diyorsanız ahşap dekorasyon örneklerine göz atın meleklerim. İnsan huzur bulur burda bence.

Sayfayı Paylaş