gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Ahşap sandalyelerle keyif

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Sandalye modelleri Ahşap sandalye modelleri

En büyük hayalim bir kır evi sahibi olmak. O kadar çok tekralıyorum ki artık hepiniz biliyorsunuz:) Belki hayalim gerçek olur belki olmaz ama hayal etmesi bile güzel. Benim hayal gücüm epey kuvvetlidir:) İşte bu ahşap sandalyeler benim kır evimin bahçesine çok yakışır. Bu ahşap sandalyelere oturup bahçemin keyfini çıkardığımı hayal ediyorum:)

Ahşap sandalyelerle keyif konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AhŞap

AhŞap

AHŞAP Ağacın asıl malzeme olarak kullanıldığı eserler bu grup başlığı altında toplanır. Ağacın mimari yapılardaki kullanım alanları arasında tavanlar, sütun ve sütun başlıkları, pencere ve dolap kapakları, korkuluklar, camilerde mahfil ve minberler yer almaktadır....
  2. Ahşap

Ahşap

Ahşap bir ev görmek,eğer ev yeni ise iyi bir evliliğe, eski ise bir hastalığın daha kötüye gideceğine işarettir. Ahşap bir ev görmek,eğer ev yeni ise iyi bir evliliğe, eski ise bir hastalığın daha kötüye gideceğine işarettir.Rüyada ahsap bir evde bulundugunu görmek, hayirli bir ise baslayacagina ve o isten menfaat görecegine delalet eder. Çok eski ve yikilmak üzere bulunan ahsap bir evi görmek...
  3. Ahşap Yemek Masası İçin Sandalye Nasıl Seçilir?

Ahşap Yemek Masası İçin Sandalye Nasıl Seçilir?

Bu konu; Ahşap Yemek Masası İçin Sandalye Nasıl Seçilir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yemek odası takımı alırken doğal olarak mobilya mağazasının taklım olarak ayarladığı sandalyeleri de satın alırsınız, bu sebeple de sandalye seçmek gibi bir probleminiz olmaz. Ancak eğer masa ve sandalyeleri özel olarak yaptıracaksanız ya da sandalye seçebilme alternatifiniz varsa bu...

Sayfayı Paylaş