gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ahşap tepsi süslemeye ne dersiniz?

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ahşap tepsi ahşap tepsi süsleme Ahşap tepsi mobilyalarından hoşlanıyorsanız sizlere kendinizin yapabileceği ve çok hoş motiflerle süsleyeceğiniz ahşap tepsi modelini ayrıca yapılışı hakkında gerekli olan bilgileri sunuyorum [​IMG]

Gerekli Malzemeler

Tahta tepsi, sarı ve bej akrilik boya, vernik, bir
    Çiçek resmin renkli kopyası,
    Zımpara kâğıdı, boyaları
    Karıştırmak için kâse, fırça, kesici
    Yapılışı:
    Eski nakışlarda kullanılan çiçek motiflerinin fotokopisini çıkartıp kumaşa aktarın veya hazır çiçek yapıştırma motiflerden de kullanabilirsiniz
    Tepsi eski ise önce boyaları zımpara kâğıdı ile çıkartın.
    Zımparalama sırasında oluşan tozu temizleyin.
    Boyaları karıştırın ve tepsiye astar çekin. Çiçek motifini tepsiye yapıştırın ve kurumaya bırakın. Vernik ve laka ile eski görünüm verin.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ahh ah bir zamanlar okadar bosh vaktim vardıki ahşap boyamaya bile gidiyordum.. Çok eğlenceli bir hobi ama evin heryeri ahşap boyamalarla doluncadaa onları elden çıkartmak gerekiyor adım atacak yer kalmadıgından.. fakatttt hiç bireinede kıyamıyorsun sonucta el emeği göz nuru..

Ahşap tepsi süslemeye ne dersiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahşap Tepsi

Ahşap Tepsi

ahşap tepsi ahşap tepsi malzemeleri Tepsi: Zemini sarı renkte boyanıp antik eskitme boyası ile eskitilmiş ve resimler dekupaj tekniğiyle yapıştırılmış,son işlem olarak da tepsi 2 kat yat verniğiyle verniklenmiştir
  2. Tepsi

Tepsi

Çok büyük kısmettir. Bekarlar için hayırlı bir evlilik olarak yorumlanır.Rüyada sini ve tepsi görmek, hizmetçiye. isarettir, eger sini temiz ve parlak ve yeni ise hizmetçi, güzel ve kibirli; eger kirli, lekeli ise, çirkindir. Bir sini satin aldigini ve yahut birinin kendisine verdigini veya buldugunu gören, öyle bir kadina veya hizmetçiye sahip olur. Siniyi kaybettigini gören, onlari da...
  3. Ahşap boyamadan tepsi yapılışı

Ahşap boyamadan tepsi yapılışı

one stroke nasıl yapılır video ahşap tepsi boyama nasıl yapılır ahşap boyama mumluk tepsi video Ahşap boyama bir tepsiniz yoksa,bu tür uğraşılarıda seviyorsanız eğer tam yerindesiniz.Bunun kurslarıda var arkadaşlar.Ama eğer kursa gidecek vaktiniz yoksa,evinizde bir deneme yapabilirsiniz.Neden olmasın:) Sizlerin kolay yapabilecekleri,ahşap boyama uygulanmış hoş bir çay tepsisi yapılışı sizler...
  4. Ahşap Zemini Koruma Yolları Nelerdir?

Ahşap Zemini Koruma Yolları Nelerdir?

Evimizin mutfak ve banyo hariç diğer kısımlarında hem sıcak hem de sağlıklı olduğu için ahşap kullanırız. Ancak bu ahşap hem kaliteli hem de görüntü olarak güzel olmalıdır. Böyle olunca tabi maliyeti de baya fazla oluyor. Bu nedenle uzun süre kullanabilmek için ne yapmamız gerekir işte şimdi anlatıyorum meleklerim. 1.Çelik kapılarınızın yer döşemelerini çizmemesi ve yıpratmaması için dış...
  5. Evinizdeki Eski Tepsileri Yenilemeye Ne Dersiniz Meleklerim...

Evinizdeki Eski Tepsileri Yenilemeye Ne Dersiniz Meleklerim...

Eski Tepsileri Yenileme Eski Tepsinize Yeni Görünüm Kazandırma Eski tepsilerinizi yeniliyoruz Pazar sabahlarınızın vazgeçilmezi tepsilerinize yeni bir görünüm kazandırıyoruz.Eskiyen ne kadar tepsiniz varsa bunlara birkaç şekil resim yaparak yenileyebilirsiniz...Hemde o kadar şık bir görüntüsü olur ki tıpkı ilk günki gibi...Eğer yenilenebilecek bir hali de kalmamışsa sizlere yepyeni tepsi...

Sayfayı Paylaş