gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ahsen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Teşekkürler

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Birşey değil :D:D

Ahsen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ah Mustafa Ah Mustafa

Ah Mustafa Ah Mustafa

Ah Mustafa Ah Mustafa Ah Mustafa’m ah Mustafa’m. Mustafa arkadaşımdı,sırdaşımdı Bir cansız bedenle sırt üstü uzanmıştı Anılar canlandı birer birer Hayatı geçti gözlerimin önünden. Taksiciydi Mustafa çalışırdı gündüz gece, Bir lokma ekmek götürebilmek için evine. Bir gece çalan telefonu karısı açtı Dinledi dinledi,hırsla kapattı. Köyden aradılar dul Naciye ölmüş Kalk git...
  2. Ah atam ah!!!

Ah atam ah!!!

Seni gördüm dün gece, gözlerin her zamankinden, Daha durgun, Daha düşünceli. Bir hedefe kilitlenmişti sanki. Atam, Neden donuk bakıyorsun bize? Yoksa tanıyamadın mı ulusunu? Bu cennet vatanının, Her karış toprağını. Çanakkale'de, Afyon'da,Sakarya'da, Urfa'da, Antep'de, Yurdun her köşesinde, Şehit olduk,vatan uğruna. Biliyor musun? Şimdi bu limanlar, Bu kıyılar, En...
  3. ah hayat ah!!!....

ah hayat ah!!!....

Hayat çocukken daha anlamlı, daha düzenli, daha yaşanılır... O zamanlar bir mücadele vermiyorduk, her şey tozpembe geliyordu bize. Sanki, akrep ve yelkovan aynı noktada dururdu,kardeşlik vardı, dostluk vardı... O zamanlar her şey o kadar yalın ve sadeydi ki, adeta gözler kalbi yansıtırdı. Eskiye özlem duymak, yakınmak çare olmuyor işte. Her yaşın bir güzelliği de yok ayrıca. Bana artık...
  4. aH seVgiLim...................

aH seVgiLim...................

ayrılık şiirleri,ayrılık nedenleri,ayrılık sebebi,hüzünlü ayrılıklar,severek ayrılanlar Bay Filozof’ u hayatımdan uğurlarken, düşündüm de, sevdiğim hiçbir adam yanılgım değildi. Erkeklerim, aşık olduğum adamlar, eşlerim, hepsi doğru zamanda, olmaları gereken yerdelerdi; yanımda! Sevdiğim hiçbir adamı sevmekten vazgeçmedim. Nasıl ayrılmış olursak olalım, sonunda bir şekilde dostluğa...
  5. AH AH AH

AH AH AH

BAHSETMİŞTİMN GENİŞ AİLE OLARAK YAZIYORUZ TABİ TÜMÜ BİR GÜNDE YAŞANMIYOR AMA BEN ESKİDEN MMNINA ÖYLE AİLESİ MESELELERİ YAZMAZDIM ARTIK İÇİMDE KALAN HERŞEYİ DÖKÜCEM.KAYNANAM HERŞEYE KIZIYOR.TAMAM HAYVAN BESLEMEME FALAN KIZARDI ESKİDENDE İYİCE ABARTTI.ÇOCUK ÜSTÜÜNÜ KİRLETMİŞ KENDİ KENDİME SÖYLENİYORDUM KAYNANAM DEDİKİ BANA BAĞIRAMIYON ACISINI ÇOCIUKTAN ÇIKARTIYON.YEMEK PİŞİRMİŞTİM SIRAYLA...

Sayfayı Paylaş