Ahu Tuğbanın kızı Anjelik Calvin

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ahu tuğbanın kızı anjelik calvin fotoları haberleri burada arkadaşlar. Türk Sineması'nın başarılı ve güzel oyuncularından Ahu Tuğba, hala güzelliğiyle beğeni topluyor. Annesi gibi güzel olan ve annesinin yolunda ilerlemek isteyen, Ahu Tuğbanın kızı Anjelik Calvin oyunculuk dersleri alıyor ve annesi gibi başarılı bir oyuncu olmak istiyormuş Melek'lerim. Ahu Tuğba kızı Anjelik Calvin fotoları görünce güzelliğiyle annesi gibi beğeni toplayacağı anlaşılıyor zaten :)

80’li yılların en önemli oyuncularından Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik Calvin (19), annesinin izinden gitmeye karar verdi. Washington DC Studio Theatre ve New York Film Akademisi’nde oyunculuk eğitimi alan Anjelik, şu sıralar Ekoldrama’da Haldun Dormen’den ders alıyor. Gözünü Yeşilçam’a diken Anjelik, “Eğitimimi tamamladıktan sonra Yeşilçam’da boy göstereceğim. Annemin kızı olduğumu görecekler” dedi. Ahu Tuğba ise “Kızımdaki yeteneği gördüğüm için oyuncu olmasını istedim. Benim veliahtım o olacak ” dedi.

Ahu Tuğbanın kızı Anjelik Calvin konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Calvin Klein saatler

Paslanmaz çelikten üretilmiş metalik renkli Calvin Klein saatler, gece gezmelerinde kullanmak için ideal şıklıkta. Dış tasarımları herbiri birbirine benzese de, iç kısmının renklendirilmesi ve taş kullanım seçenekleri ile kendi içlerinde farklılaşıyorlar. Birbirinden şık Calvin Klein markalı bu saatler 250$ civarında.
  2. bir Türk kızı ile Rus kızı arasındaki 10 fark

ruskızı rusların facebooku rusya şehirleri rus facebooku rusya şehirleri kızları özellikle bayan arkadaşlar lütfen alınmayın, msnden bana geldi bende sizlerle paylaşayım dedim, bence espirili, umarım beğenirsiniz, bu arada arattım çıkmadı, umarım yayınlanmamıştır, saygılarımla Bir Türk Kızı İle Rus Kızı Arasındaki 10 Fark... TÜRK KIZLARINDAN ÖZÜR DİLİORUM. 1- ruslar bakımlıdırlar türk...
  3. Calvin Klein Abiye Modelleri

sade abiye modelleri calvin klein abiye elektrik mavisi elektrik mavisi abiyeler 2010 senesinin en hit moda renkteki abiye modellerini şimdi sizlerle paylaşmak istiyorum. Özellikle elektrik mavisi renk 2010 senesinin en moda rengi. Bunun yanında özellikle abiye elbiselerin vazgeçilmez asil rengi siyah ta tabi ki koleksiyonlarda baş sıradan yerini alıyor. Mor tonlarda yine tasarlanan...
  4. Calvin klein euphoria parfümü

calvin klein euphoria parfümünü kullanmış yada kullanan arkadaşlar varmı nasıl bir parfüm bu tavsiye ediyor musunuz ?
  5. Calvin Klein 2012 Kış Modelleri

calvin klein defile calvin klein giyim calvin klein 2012 Moda dünyasının ünlü isimlerinden Calvin Klein 2012 kış modelleriyle karşınızdayız melekler :) Ünlü marka tam da kış mevsiminin havasına uygun, siyah, beyaz ve bej renginden oluşan sade, göz yormayan bir kreasyon hazırlamış. Kısa elbiseler, ayak bileğine kadar uzanan pantolonlarla minimalist bir tarz sergileyen Calvin Klein...
  6. Ahu Tuğbanın Kızına Barack Obama dan Büyük Onur

Ahu Tuğbanın Kızına Büyük Onur Ahu Tuğbanın Kızına Obama dan Büyük Onur Ahu Tuğbanın Amerikada bir üniversitede öğrenim gören kızı Anjelik Calvin Üniversiteyi 1.lik ile bitirerek...Abd Başkanı Obamanın davetlisi oldu...Obamadan Anjelik Calvine büyük onur veren Obama dan ''İlerde seni politikada da görmek isterim'' diyerek bizleri gurulandırdı... ABD'de eğitim gördüğü üniversitede 1....
  7. Calvin Klein -Beauty

calvin klein beauty,calvin klein beauty parfüm,calvin klein beauty parfüm hakkında bilgiler Calvin Klein'nın beş yıl aradan sonra çıkardığı ilk kadın kokusu Beauty. Parfümle ilgili resmi açıklama şöyle: "Her yönüyle kendine güvenen kadının kokusu Calvin Klein Beauty, ışık saçan ve ilham veren sofistike bir koku. Kadının ruhunu tende yakalayan koku lilyuma yeni bir yorum getiriyor....

Sayfayı Paylaş