Ahu Tuğbanın kızı Anjelik Calvin

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ahu tuğbanın kızı anjelik calvin fotoları haberleri burada arkadaşlar. Türk Sineması'nın başarılı ve güzel oyuncularından Ahu Tuğba, hala güzelliğiyle beğeni topluyor. Annesi gibi güzel olan ve annesinin yolunda ilerlemek isteyen, Ahu Tuğbanın kızı Anjelik Calvin oyunculuk dersleri alıyor ve annesi gibi başarılı bir oyuncu olmak istiyormuş Melek'lerim. Ahu Tuğba kızı Anjelik Calvin fotoları görünce güzelliğiyle annesi gibi beğeni toplayacağı anlaşılıyor zaten :)

80’li yılların en önemli oyuncularından Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik Calvin (19), annesinin izinden gitmeye karar verdi. Washington DC Studio Theatre ve New York Film Akademisi’nde oyunculuk eğitimi alan Anjelik, şu sıralar Ekoldrama’da Haldun Dormen’den ders alıyor. Gözünü Yeşilçam’a diken Anjelik, “Eğitimimi tamamladıktan sonra Yeşilçam’da boy göstereceğim. Annemin kızı olduğumu görecekler” dedi. Ahu Tuğba ise “Kızımdaki yeteneği gördüğüm için oyuncu olmasını istedim. Benim veliahtım o olacak ” dedi.

Ahu Tuğbanın kızı Anjelik Calvin konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ahu Türkpençe

AHU TÜRKPENÇE Hayatı Yaşamı Biyografisi Kısa bir özgeçmişi Ahu Türkpençe 02-01-1977 tarihinde Samsunda doğdu . Tiyatroya büyük bir haz duyan fakat 18 yaşına kadar tiyatro ile hiç uğraşmayan Ahu , bu yaşından sonra çok yakın bir arkadaşının yardımı ile Müjdat Gezen Sanat Merkezinin elemelerine girdi ve kazandı . Msmye girdikten sonra Yıldız Teknik Üniversitesindeki gördüğü Fizik eğitimini...
  2. Ahu

Bakınız; Ceylan ve Geyik.
  3. Calvin Klein Abiye Modelleri

sade abiye modelleri calvin klein abiye elektrik mavisi elektrik mavisi abiyeler 2010 senesinin en hit moda renkteki abiye modellerini şimdi sizlerle paylaşmak istiyorum. Özellikle elektrik mavisi renk 2010 senesinin en moda rengi. Bunun yanında özellikle abiye elbiselerin vazgeçilmez asil rengi siyah ta tabi ki koleksiyonlarda baş sıradan yerini alıyor. Mor tonlarda yine tasarlanan...
  4. Ahu Tuğba'nın kızı sevgilisinden dayak yedi

ahu tuğbanın kızı dayak yedi ahu tuğbanın kızı neden dayak yedi anjelik alejtanij ahu tuğba, kızı, sevgilisi, dayak, haberleri Sinema Yıldızı Ahu Tuğba'nın kızı sevgilisi ve sevgilisinin ailesinden dayak yemiş Melek'lerim. İşte o haber! Hastaneye sevk edilen genç kızın beyin tomogrofisi çekilirken, Ahu Tuğba bunu yapanlardan kanun önünde hesap soracağını söyledi. Sarıyer Bağlar semtine...
  5. Ahu Tuğbanın Kızına Barack Obama dan Büyük Onur

Ahu Tuğbanın Kızına Büyük Onur Ahu Tuğbanın Kızına Obama dan Büyük Onur Ahu Tuğbanın Amerikada bir üniversitede öğrenim gören kızı Anjelik Calvin Üniversiteyi 1.lik ile bitirerek...Abd Başkanı Obamanın davetlisi oldu...Obamadan Anjelik Calvine büyük onur veren Obama dan ''İlerde seni politikada da görmek isterim'' diyerek bizleri gurulandırdı... ABD'de eğitim gördüğü üniversitede 1....

Sayfayı Paylaş