gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ahu Yağtu Hakkında Bilgi

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ahu yağtu kimdir ahu yağtu hayatı ahu yağtu biyografi

Son günlerde Cem Yılmaz'la olan birlikteliği ve hamile kalışıyla gündeme gelen evlilik haberleriyle olay olan Ahu Yağtu hakkında elimizde olan bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :)

Ahu Yağtu 11 Temmuz 1978 doğumludur.
    Eğitim Durumu Sanat Merkezi mezunudur.

Ahu Yağtuğun rol aldığı diziler

*Aşk ve ceza

*Komiser nevzat

*Kavak Yelleri

*Kampüsistan

*Savcının Karısı

Ahu Yağtu Hakkında Bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk ve Ceza Pelin (Ahu Yağtu) Resimleri

Aşk ve Ceza Pelin (Ahu Yağtu) Resimleri

ahu yağtu ahu yagtu aşk ve ceza Aşk ve Ceza dizisine sonradan dahil olan Pelin (Ahu Yağtu) Cem' in arkadaşı ve 5X5 Bar' ın yeni sahibi Pelin rolünde oynuyor... Güzel oyuncunun resimlerini paylaşıyorum...
  2. Ahu Yağtu ilk eşi kim

Ahu Yağtu ilk eşi kim

Ahu Yağtu ilk eşi kim ? Merhaba arkadaşlar Ahu Yağtu ilk eşi kim bilen var mı acaba, çok merak ettim de :S
  3. Ahu Yağtu ve eski eşi Doğan Akçura

Ahu Yağtu ve eski eşi Doğan Akçura

Ahu Yağtu ve eski eşi Doğan Akçura Ahu Yağtu ve eski eşi Merhaba Melek'ler... Meraklı bir misafirimiz ünlü mankenlerden Ahu Yağtu'nun ilk eşini yani eski eşinin kim olduğunu merak etmiş. Elbette ki bizde araştırdık ve Ahu Yağtu ve eski eşi Doğan Akçura hakkında bilgiler derledik sizler için :) Yağtu’nun ikinci evliliğini yapacağı ortaya çıktı. Bugün 34 yaşında olan ünlü manken 19...
  4. Ahu Yağtu kimdir ?

Ahu Yağtu kimdir ?

Ahu yağtu kimdir hakkında kısa bilgilerle birlikte hayatı ve biyografisi var mı ? Cem yılmaz bırakırsa abime alacam :) Ama gerçi hamileymiş olmaz da yinede şeyettirem dedim :D:D
  5. Ahu Yağtu kimdir ?

Ahu Yağtu kimdir ?

ahu yağtu kim,ahu yağtu biyografisi,ahu yağtu hangi dizide oynuyor,ahu yağtu resimleri,ahu yağtu nereli,ahu yağtu kaç yaşında Ahu Yağtu 11 Temmuz 1978 tarihinde İzmir ilinde dünyaya geldi. Anne ve babası kendisi küçükken ayrılmış olan oyuncu temel eğitimlerini İzmir ilinde aldı. Sanat okulu mezunu olan oyuncu 15 yaşına geldiği zaman model olmaya karar verince İzmir ilinden İstanbul iline...

Sayfayı Paylaş