gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ahu Yağtu'nun gelinliği

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ahu yağtu'nun gelinliği nasıl kızalr merak ediyorum hamile ve gelinlik giyecek hoş normalde zayıf ve zarif bir kadın ahu yağtunun gelinliğini paylaşırsanız bu merakım gidecek :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Yılmaz,Ahu Yağtu ile bu akşam(10 mart 2012) evleniyor.Çift, düğünün basına yansımaması konusunda çok dikkatli .Düğünlü ilgili en çok merak edileb şeylerin başında ise Ahu yağtunun gelinliği..Ahu Yağtu’nun gelinliğini yurt dışında bir çok ünlüyü giydiren Hakan Yıldırım hazırlıyor.Ahu Yağtu Hakan Yıldırımın başmenkeniydi..
    Ahu Yağtu Gelinliğinin modeli hanüz belli değil.fakat habertürk yazarlarından izzet çapanın yazısına göre zarif çok konuşulacak bir tasarım olacakmış.

Ahu Yağtu Gelinliğinin resimleri için konumuz güncellenecektir.
    Meleklermekani.com

Ahu Yağtu'nun gelinliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahu Türkpençe

Ahu Türkpençe

AHU TÜRKPENÇE Hayatı Yaşamı Biyografisi Kısa bir özgeçmişi Ahu Türkpençe 02-01-1977 tarihinde Samsunda doğdu . Tiyatroya büyük bir haz duyan fakat 18 yaşına kadar tiyatro ile hiç uğraşmayan Ahu , bu yaşından sonra çok yakın bir arkadaşının yardımı ile Müjdat Gezen Sanat Merkezinin elemelerine girdi ve kazandı . Msmye girdikten sonra Yıldız Teknik Üniversitesindeki gördüğü Fizik eğitimini...
  2. Ahu

Ahu

Bakınız; Ceylan ve Geyik.
  3. Mirkelam - Ahu Gözlüm

Mirkelam - Ahu Gözlüm

mirkelam ahu gözlüm video Ahu gözlüm Güzel yüzlüm Bana biraz güler misin Aşk mı laf mı yaşananlar Gözlerime bakıp söyler misin Fallara kalmış geleceğine Gözyaşı dökersin Gül gibi yara döneceğine Daha çok beklersin Ellerini ver (yar) Saçlarını aç (sar) Al beni koynuna (sar) Kusları kondur eteğine de Bir kapa bir aç var Yaptın ettin Gittin bittim Bir kaderi Sen mahvettin...
  4. Ahu Türkpençe kimdir

Ahu Türkpençe kimdir

ahu türkpençe kimdir ahu türkpençe kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri 2005'de yayınlanan "Şöhret" adlı dizide başrol oynayan ünlü ve başarılı oyuncu Ahu Türkpençe hakkında merak edilen tüm bilgiler burada Melek'ler! Ahu Türkpençe (d. 2 Ocak 1977, Samsun), Türk kadın oyuncu. Ahu Türkpençe 2 Ocak 1977 tarihinde Samsun şehrinde doğdu....
  5. Ahu Tuğba'nın villası yıkılıyor!

Ahu Tuğba'nın villası yıkılıyor!

ahu tugba ahu tugbanin kizi darp edildi ahu tugbanin villasi icin yikim karari. Sevgili melekler MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’ne bağlı Yalıkavak beldesinde Ahu Tuğba’nın kızına ait olan villada kaçak eklentiler olması nedeniyle yıkım kararı ve para cezası verildiği ortaya çıktı. Ahu Tuğba, 250 bin lira değerindeki villasını satışa çıkartırken, Belediye Başkan Vekili CHP’li Nevcihan Özcan,...

Sayfayı Paylaş