gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Aidiyet duygum yok

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

'AİDİYET DUYGUM YOK!' Aidiyet : sahibi olma durumu. kelime anlamı olarak bu arkadaşlarım

KONSERDEN KONSERE KOŞAN GÜLŞEN, SEYAHATLERİNDE KENDİ MİNİBÜSÜNÜ KULLANMAYI TERCİH ETTİĞİNİ AÇIKLADI.

Elele dergisine konuşan Gülşen, 'Ben çok yoğun bir aidiyet duygusu geliştirmedim. Turne zamanı bu araç benim küçük dünyam haline geliyor ve buraya sadece 'canım' dediğim insanları alıyorum' dedi.

Gülşen 'Sürekli seferi gibi geziyorum. Şarkı söyleyebildiğim sürece her şeye, her yere uyum sağlayabilme kabiliyetim var. Çok küçük yaşlardan beri sadece şarkı söylemeyi kafaya koyduğum için çok yoğun bir aidiyet duygusu geliştirmedim. Her gün başka yerde olmaktan, hatta aynı gün üç farklı şehirde olmaktan çok mutluyum. Vakitsizlikten otomobilin içinde giyinmek, hatta makyajımı ve saçımı orada yaptırmak zorunda kaldığımı dahi bilirim. Neyse ki etrafımda benim aynam olan insanlar var, onların sayesinde kötü bir deneyimim olmadı bugüne dek. Turne zamanı bu araç benim küçük dünyam haline geliyor ve buraya soktuğum insanlar da 'canım' diye tanımladığım, benim içimi bilen ve bana derinden inanan insanlar olmalı. Ancak böyle beslenebiliyorum. Buraya beni gerçekten seven, inanan ve içimi bilen insanlar girebilir, başkasını sokmam.' diye konuştu..

Aidiyet duygum yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygular

Duygular

Duygular vardır anlatılamayan, Sevgiler vardır kelimelere sığmayan, Bakışlar vardır insanı ağlatan, İnsanlar vardır ki asla unutulamayan. İşte sende onlardansın...
  2. Duygu Yetiş

Duygu Yetiş

duygu yetiş biyografi duygu yetiş kaç yaşında ayak facebook Annem Dizisi Oyuncuları: Duygu Yetiş Duygu Yetiş 22 yaşında. 6 yıldır kamera önünde. Tatlı Hayat, Evli ve Çocuklu, Yağmur Zamanı dizilerinden sonra şimdi Annem dizisinde rol alıyor. Bunun yanı sıra çeşitli reklamlarda yer alıyor. Piyasanın çok değiştiğini söylüyor: "Bundan dört yıl önce dizilere oyuncu seçiminde bekleyen 3-4...
  3. karışık duygular

karışık duygular

karışık duygu sözleri karışık duygularla ilgili sözler okul öncesi duygu kartları duygular karisik duygular Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim … !!!S.S.M. * Seni dünyada seven 10 kişi varsa onlardan biri benim seni dünyada seven 5 kişi varsa onlardan biri de benim seni dünyada...
  4. duyguların geometrisi

duyguların geometrisi

Önce sevdim..Sevdiğimi öğrendim, sevebildiğimi farkettim: sevdikçe kendimi kainatla topladığımı gördüm. Affetmeyi öğrendim: Affetmenin, dostlarımı onla çarpmak olduğunu farkettim. Pişman oldum:Pişman olduğumu itiraf ettim, pişman oldukça, hatalarımı küçük, anlaşılır ve bağışlanabilir parçalara bölebildiğimi gördüm. Hatırlamayı öğrendim: Hatırladıkça sevgilerimin karekökünü bulup,...

Sayfayı Paylaş