gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

AİHM: Alevi baba haklı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), din derslerinin zorunlu olmasına karşı yapılan başvuruyu haklı buldu. AİHM, her anne ve babanın çocuklarına kendi dini ve felsefi inançlarına uygun eğitim ve öğretim yapılmasını isteme hakkı bulunduğunu, devletin ise buna saygı göstermesi gerektiğini belirtti. devamı

AİHM: Alevi baba haklı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alev

Alev

Ateş maddesine bakınız.Rüyada harlı bir alev görmek, önceleri kötü giden bir işin sonradan düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haberin işaretidir. Rüyada harlı bir alev görmek, baştan kötü giden bir işin zamanla düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haber...
  2. Sezen Aksu - Alev Alev

Sezen Aksu - Alev Alev

Ellerin ne kadar sıcak Tıpkı ateş gibi Bakışların ne kadar yumuşak Tıpkı doğan güneş gibi Alev alev yanıyor Sevginle kalbimin her köşesi Yüreğim çırpınan bir kuş sanki Sanki bir aşk bestesi Fısıldıyor kulağıma Gözlerin ne kadar güzel Bak gözlerimin içine O en, en tatlı sesinle Bana güzel bir şey söyle Alev alev yanıyor Sevginle kalbimin her köşesi Yüreğim çırpınan bir kuş sanki Sanki bir...
  3. Ebru Gündeş - Alev Alev

Ebru Gündeş - Alev Alev

Anladım ki aşkımız bir yalandan ibaret Benim sana yaptığım canım,aşk tadında ibadet Ben seni çılgın gibi,uykumda bile sevdim Gelecek bizim olsun gerisi Allah Kerim Alev alev alev alev,yandığımı görüyorsun Bir teselli istemedim,istememde biliyorsun Her yeni gün yeni umut,yeni güneş mi diyorsun O her gün doğar ama,ben bir kere biliyorsun
  4. Nev - Alev Alev - AKOR

Nev - Alev Alev - AKOR

alev alev akor Am C G Umudum icimdeki senden daha büyük Em senin askin yangin yeri F G bense küllerimi coktan savurdurm Am C G her aklima estigide kivilcimlarin ucusurken Em F G senden kalan bu gözden alev olup yanilirmi Am G Alev alev yanarken mumlar gibi erirken Em...

Sayfayı Paylaş