gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**Aile Albumu**

Konu, 'Karikatürler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

**Aile Albumu** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk Kez Okula Gidecek Çocukların Ailelerine Uzman Önerileri

İlk Kez Okula Gidecek Çocukların Ailelerine Uzman Önerileri

okul korkusu, okul korkusu nasıl yenilir, çocuğum okula gitmek istemiyor, çocuğum okulu sevmiyor ne yapabilirim Öğrenciler için artık yaz tatilinin sonlarına geldiğimiz şu günlerde ilk kez anaokulu ve ilkokula gidecek olan çocukların ailelerinin bazıları için zor bir dönem başlıyor diyebiliriz. Bu sene yeni bir yasa çıkarak ilk kez lise ve orta eğitime başlayanlar, tıpkı ilkokul ve anaokula...
  2. Aileler Yarışıyor Başvuru Formu İçin Tıklayınız

Aileler Yarışıyor Başvuru Formu İçin Tıklayınız

tv8 aileler yarışıyor, aileler yarışıyor ne zaman başlayacak, aileler yarışıyor hangi kanalda, aileler yarışıyor başvuru formu, acun ılıcalı aileler yarışıyor Çok yakın da Acun Ilıcalı'nın satın almış olduğu televizyon kanalı olan tv8 de başlayacak olan aileler yarışıyor 27 Ekim 2014 tarihin de seyirci karşısına çıkmayı planlıyor. Sunuculuğunu Erol Evgin'in yapacağı aileler yarışıyora katılmak...
  3. Yeni yıl için hediye fikirleri

Yeni yıl için hediye fikirleri

Farklı umutları ve heyecanları içinde barındıran yılbaşı kutlamalarında sevdiklerimizle geçirdiğimiz eğlenceli geceleri daha da farklı kılan ve yılbaşının olmazsa olmazları arasında yer alan hediyelerin ayrı bir güzelliği vardır. Gecenin eğlencesine anlam katan, sevdiklerimize verdiğimiz değeri ve sevgiyi göstermek için bir fırsat olan hediyelerle ilgili seçimlerde yakınlıklarına, yaşlarına...
  4. Koç ailesinin geçmişi nasıldır?

Koç ailesinin geçmişi nasıldır?

Türkiye’nin en zengin ailelerinin başında gelen Koç ailesi’nin hangi noktalardan bu noktalara geldiğine değineceğiniz. Kısaca Koç ailesinin geçmişi hakkında bilgiler vereceğiz. Büyük bir topluluğu iş ve ekmek verip birçok sektörde var olmak ve 10 binlerce kişiye istihdam sağlamak alkışlanması gereken bir başarıdır. Amerika ve diğer ülkelerde böyle ailelerin sayısı çoktur. Ancak neden bizim...
  5. Beyza Abla tacavüze uğradım aileme diyemedim yalvarırım yardım et

Beyza Abla tacavüze uğradım aileme diyemedim yalvarırım yardım et

ablacım yalvarırım bana yardım et ben tecavüze uğradım aileme kimseye bir şey demedim 2 gündür kanamam var ve elime et parçası geliyor aynayla baktım vajinamdan kalçama et parçası var bu nedir kızlığım gittimi kesin alah aşkına bana yardım et ablacım ne yapayım kanama her hareket ettiğimde gidiyor çok acil cevap ablam lütfen

Sayfayı Paylaş