gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aile içi sorumluluk hakkında yazı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aile içi sorumluluğu anlatan bir yazı var mı sitemizde teşekkür ediyorum.

Aile içi sorumluluk hakkında yazı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sorumlulukların İçinde Kendinizi Kaybetmeyin

Sorumlulukların İçinde Kendinizi Kaybetmeyin

Heyecan verici bir iş? Mükemmel bir seks hayatı? Belki de mükemmel bir yaşam sürmek mümkün. Önemli olan mutlu olmak için neyi seçmeyi gerektiğinin bilmemiz. Peki ama bunu nasıl başaracaksınız? Sizi en çok ne mutlu ediyor? Uzmanlar insanların mutlu olmasının sadece tek bir şeye bağlı olmadığını söylüyorlar. Ama çağ değiştikçe modern kadının mutlu olmasının zorlaştığı bir gerçek. Hayattan...
  2. Sorumluluk Sigortaları Hakkında Bilgiler

Sorumluluk Sigortaları Hakkında Bilgiler

sorumluluk sigortaları nedir nelerdir ne işe yarar zorunlu mu hangileridir açıklamaları ile ilgili bilgiler burada melekler Sorumluluk sahibi her insan gibi her ne kadar kötü durumlara karşı önlemlerimizi alsak ta beklenmedik bir kaza hayatımızı altüst edebilir melekler,böyle bir durumun kimsenin başına gelmemesini diliyoruz.Ancak ne yazık ki herşey insanlar için,bütün önlemlere rağmen...
  3. Mesleki Sorumluluk Sigortası Hakkında Bilgiler

Mesleki Sorumluluk Sigortası Hakkında Bilgiler

mesleki sorumluluk sigortası nedir nasıl yapılır sözleşmesi çeşitleri ile ilgili bilgiler burada melekler Forumumuzda daha önce sorumluluk sigortalarından bahsetmiştik melekler :) Şimdi de merak edenler için mesleki sorumluluk sigortaları hakkında bilgiler vereceğiz; Bu sigorta sözleşmesi ile sigortalının poliçede belirtilen ve ilgili taraflarca konusu tarif edilerek sınırları çizilen...
  4. TERT'nin Yürüttüğü Sosyal Sorumluluk Projesi (Aile İçi Eğitim)

TERT'nin Yürüttüğü Sosyal Sorumluluk Projesi (Aile İçi Eğitim)

TRT nin düzenlemiş olduğu bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında, 1 ile 8 yaş arasında 2 den fazla çocuğu olan ve çocuklarıyla iletişime geçmekte zorluk çeken aileler arıyoruz. Yaklaşık 8 günlük bir çalışma programı var. Çekim eşliğinde eve gelen bebek psikoloğu ve aile danışmanı ile çocukların sorunlu davranışlarını gözlemleniyor.Yapılması gereken karşıt davranış anneye aktarılıyor ve...
  5. TRT'nin Yürüttüğü Sosyal Sorumluluk Projesi (Aile İçi Eğitim)

TRT'nin Yürüttüğü Sosyal Sorumluluk Projesi (Aile İçi Eğitim)

TRT nin düzenlemiş olduğu bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında, 1 ile 8 yaş arasında 2 den fazla çocuğu olan ve çocuklarıyla iletişime geçmekte zorluk çeken aileler arıyoruz. Yaklaşık 14 günlük bir çalışma programı var. Çekim eşliğinde eve gelen bebek psikoloğu ve aile danışmanı ile çocukların sorunlu davranışlarını gözlemleniyor.Yapılması gereken karşıt davranış anneye aktarılıyor ve...

Sayfayı Paylaş