gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Görevleri nelerdir cevap!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Görevleri nelerdir bu konuda kesinlikle biraz acil bilgi edinmem lazım lütfen biri sesimi duysun!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Görevleri Nelerdir
    Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Görevleri Kısaca

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının görevleri şunlardır: Sosyal hizmetler ve yardımlara ilişkin ulusal düzeyde politika ve stratejiler geliştirmek, uygulamak, uygulanmasını izlemek ve ortaya çıkan yeni hizmet modellerine göre güncelleyerek geliştirmek; Sosyal ve kültürel dokudaki aşınmalara karşı aile yapısının ve değerlerinin korunarak gelecek nesillere sağlıklı biçimde aktarılmasını sağlamak üzere; ulusal politika ve stratejilerin belirlenmesini koordine etmek, aile bütünlüğünün korunması ve aile refahının artırılmasına yönelik sosyal hizmet ve yardım faaliyetlerini yürütmek ve 8.06.2011 tarih ve 27958 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanan KHK/633 nolu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamede belirtilen diğer görevleri yerine getirmektedir.

Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Görevleri nelerdir cevap! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acil cevap Bakanların Görevleri Nedir

Acil cevap Bakanların Görevleri Nedir

Bakanların Görevleri Nedir lütfen bu sorumun cevabını biraz acil olarak yazarsanız çok sevinirim
  2. Avrupa Birliği Bakanlığının Görevleri nelerdir cevap verin.

Avrupa Birliği Bakanlığının Görevleri nelerdir cevap verin.

Avrupa Birliği Bakanlığının Görevleri nelerdir bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarımdan kendi adıma bilgi rica ediyorum.
  3. Kültür ve Turizm Bakanlığının Görevleri nelerdir bilen var mı?

Kültür ve Turizm Bakanlığının Görevleri nelerdir bilen var mı?

Kültür ve Turizm Bakanlığının Görevleri nelerdir acil olarak Kültür ve Turizm Bakanlığının Görevlerini öğrenmem lazım lütfen bana bilgi verin kızlar
  4. Arkadaşlar Maliye Bakanlığının Görevleri nelerdir

Arkadaşlar Maliye Bakanlığının Görevleri nelerdir

Selam millet size bir sorum olacak daha öncede bir kaç bakan görevlerini sormuştum sağolasınız sizde yanıt vermiştiniz. Şimdi ise size Maliye Bakanlığının Görevleri neler diye soruyorum cevap için şimdiden tşkler.
  5. Arkadaşlar Orman Ve Su İşleri Bakanlığının Görevleri nelerdir?

Arkadaşlar Orman Ve Su İşleri Bakanlığının Görevleri nelerdir?

Orman Ve Su İşleri Bakanlığının Görevleri nelerdir bu konuda bilgisi olan arkadaşım ya da arkadaşlarım var ise lütfen bana Orman Ve Su İşleri Bakanlığının Görevleri hakkında bilgi versin

Sayfayı Paylaş