gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Ailecek korku filmi böyle izlenir:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

korkufilim korku fılmı [​IMG] Ailece Korku Fİlmi İzlemek
    [​IMG]Bu Resim Yeniden Boyutlandırıldı. Resmin Orjinal Boyutu 566x406 ölçülerinde ve 43KB büyüklüğündedir. Buraya Tıklayarak orjinal halini görebilirsiniz.[​IMG]

2. EVİN

EVİN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ailecek korku filmi böyle izlenir:)
    ay koptum yaa inan çok komik:D:D

Ailecek korku filmi böyle izlenir:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. korku filmi karikatürü

korku filmi karikatürü

korku karikatürleri korku filmi karikatürü meleklerle ilgili filmler
  2. Resimlerinize Korku Filmi Efekti Ekleyelim

Resimlerinize Korku Filmi Efekti Ekleyelim

Bu anlatım sayesinde çok güzel bi resmi bile çok korkunç ve ürpertici yapabilceksiniz..Aslında hepsi çok kolay sadece Fotoğraflarınızın renk ayarlarınla oyanamanız ve efekleride yeride koyduğunuz zaman tamammen bitiyor.. Eğer bide oraya sonradan bi resim yapıştırırsanız,daha da korkunç olabilir..Ama bu sizin zevkinize bağlı.. 1.)Adım.: Efekti uygulamak için bir resim açalım.Eğer boş...
  3. korku filmi efekti vermek

korku filmi efekti vermek

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Korku Filmi Gerçek Oldu

Korku Filmi Gerçek Oldu

bebek yüzlü korku filmi gerçek olmuş korku filmleri Antalya'nın Alanya İlçesinde Çekimleri Devam Eden 'Kan Farkı' Filminde Oynayan Oyuncuların Başına Gelmeyen Kalmadı. Antalya'nın Alanya ilçesinde çekimleri devam eden 'Kan Farkı' filminde oynayan oyuncuların başına gelmeyen kalmadı. Aynı filmde sahne paylaşacak olan oyuculardan birinin kazada ayağı koptu, biri motosikletin altında kalarak...

Sayfayı Paylaş