gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ailelerimizin etekleri zil çalıyor!

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

AİLELERİMİZİN ETEKLERİ ZİL ÇALIYOR! [​IMG]Fahriye Evcen'le Birlikte Olan Özcan Deniz, Evcen'in Ailesinin İlişkilerine Onay Vermediği Haberlerini Yalanladı: Tam Tersi, Onun Ailesinin de Benim Ailemin de Etekleri Zil Çalıyor..
    FAHRİYE EVCEN'LE BİRLİKTE OLAN ÖZCAN DENİZ, EVCEN'İN AİLESİNİN İLİŞKİLERİNE ONAY VERMEDİĞİ HABERLERİNİ YALANLADI: TAM TERSİ, ONUN AİLESİNİN DE BENİM AİLEMİN DE ETEKLERİ ZİL ÇALIYOR.. Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, önceki gün Kıbrıs Kaya Artemis Otel'de konser verdi. Geçtiğimiz aylarda uğradığı silahlı saldırı sonucu sağ ayağından yaralanan Deniz, nihayet ayağa kalkabildiği için çok mutlu olduğunu söyledi ve 'Sizleri ayakta, sağlıklı karşılamak çok güzel. Gerçi karşınızda kırıtarak yürüyormuş gibi gözüküyorum ama bu da geçecek.'

20 yıldır sahnelerde olduğunu ve bir nesli büyüttüğünü söyleyen Deniz'e konser sonrası gazeteciler, 'Sevgiliniz Fahriye Hanım da 22 yaşında. O da sizin şarkılarınızla mı büyüdü?' sorusunu yöneltti. Deniz, 'Büyümüştür tabii, bütün şarkılarımı biliyor. Erkeğin yaşı olmaz. Erkek her yaşta erkektir' dedi. Fahriye Evcen'in ailesinin, ilişkilerine onay vermediği haberlerini yalanlayan başarılı sanatçı, 'Öyle bir şey yok. Tersine, onun ailesinin de benim ailemin de etekleri zil çalıyor' diye konuştu.

haberler.com

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ailelerimizin etekleri zil çalıyor!
    paylaşım için teşekkürler

Ailelerimizin etekleri zil çalıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oyun zili

Oyun zili

Rüyada görülen asil, gayet kibirli ve dünyaya düskün birtakim adamlardir. Kapisi önünde zil çalindigini gören kimse, bir vilayete vali olur. Ayrica zil, zorluga yahut fasid bir nikaha ya. da Arap olmayan bir adamin evlenmesine delalet eder.
  2. zil

zil

Okul yahut herhangi bir işletmede kullanılan zil gaflette olan kimseyi din ve dünya işlerinde uyarmaya, Oyun vs. için kullanılan zil çirkin şöhrete, düşmanlık ve münakaşaya, Oyun zili yahut bunu çalan kimseyi görmek dünyalığı ile mağru, zevk ve sefa düşkkünü kimseye, Zil bazen erkek için evlenmeye, geçersiz nikaha yahut çetinlik ve zorluğa, Kapısı önünde zil çalındığını görmek bir yere üst...
  3. Gitar Çalıyoruz

Gitar Çalıyoruz

Gitardann gelen notalara göre A -D -S -F tuşlarını kullanarak gitarı çalmaya çalışıyorsunuz. Nota tam harfin üzerine gelince tuşa basmalısınız ki "Perfect" olabilsin. En az hatayla bölümleri geçmeniz gerekiyor. http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/GuitarGeek.swf
  4. minikler için ders zili yarın çalıyor

minikler için ders zili yarın çalıyor

Sevgili melekler, Okula uyum süreci için yarın mini mini birler okula başlıyor..Ağlayan ,anne babasını bırakmayan minikler olacak...Yarın onların günü...Başarılar küçük melekler:) Yaklaşık 1 milyon 292 bin ilköğretim birinci sınıf ve okul öncesi öğrencisi yarın okula başlayacak. Okul ve sınıftaki kuralların öğretileceği öğrenciler şarkı söyleyip, masal dinleyecekler. Okullarına alışmak...
  5. etekleri zil çalmak deyimi ne demek oluyor

etekleri zil çalmak deyimi ne demek oluyor

Ödev konum ve araştırma yapıyorum :S Etekleri zil çalmak deyimi nasıl açıklayabiliriz ?

Sayfayı Paylaş