gebe
  1. p£mߣ méLéq

p£mߣ méLéq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ailem hep beni dışlıyorr

Konu, 'Çöplük' kısmında p£mߣ méLéq tarafından paylaşıldı.

Bakın meleklerim,abim benim bazen evde iş yapar bana gel yardım et der.Gidip yardım ederim.Annem gelincede abim beyza hiç iş yamadı der(beyza benim ismim).Yada annem bana bağırdığında babamda bağırır ordan abimde bağırdığında iş çığrından çıkar çünkü abim benim suçumu üsteler daha çok abartır kızıncada özür diler bana yardım edin abim geld, bb yorumlarını bekliyorum meleklerimm muckss.:tomato:

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    :D:D aslında çıkılması zor bir durum değil cnm kaç yaşındasın bilmiyorum fakat şöyle bir yol deneyebi,lirsin aileni yani anneni babanı ve abini bir araya getirip annen ve babanla abin hakkındaki annen hakkındaki baban hakkındaki göruşlerini anlatıp konuşabilirsin :D benim kızımaynı şeki,lde yapıyort ve çok işe yarıyor :D başarılar cnm :D

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Canım kardeşler arasında hep olur böyle şeyler bence biaraya toplayarak konuş annen,baban ve abim zaten bak huyunu anlamışsın abinin sende daha dikkatli davran onun yanında zaten zamanla düzelir

4. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bazen insan hissediyor ama şimdi çok eminim ki bence anne babalar evlatlarını ayırmazlar...

ailem hep beni dışlıyorr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sivrisinekler neden hep beni ısırıyor

Sivrisinekler neden hep beni ısırıyor

sivrisinek kimi ısırır sivrisinekler kimi ısırır sivrisinek kimleri sivrisinekler kimleri daha çok Sivrisineklerin de damak tatları ve tercihleri var; bazılarının kanını diğerlerinden daha çok seviyorlar. Her on kişiden biri sivrisinekler tarafından daha çok tercih ediliyor. Bazı insanlar sivrisinekler için oldukça popülerken bazı insanlar sineklere hiç de çekici gelmiyor, ama neden?...
  2. Benim Ailem Sağlıklı mı?

Benim Ailem Sağlıklı mı?

Benim Ailem Sağlıklı mı? Siz de bu soruyu kendinize soruyorsanız, şimdi söyleyeceklerimiz yol gösterici olacaktır. Sağlıklı ve sağlıksız aile kendilerini şu dört temel hususta farklılıklar taşır. Bunlar: 1. Kişinin özgüveni: A- Ancak sağlıklı ailede aile üyeleri kendilerini değerli, onurlu ve anlamlı bulurlar. Kişinin kendini değerli bulması ve saygı duyması doğal bir durumdur. Sağlıklı...
  3. "erkekler beni hep kullanıyor"...

"erkekler beni hep kullanıyor"...

şebnem schaefer Şebnem Schaefer, özel hayatına dair ilginç bir itirafta bulundu. "Cumhuriyet Kadınları" gösterisinde ilk hemşire Esma Deniz kimliğiyle sahneye çıkan Şebnem Schaefer, özel hayatına dair ilginç bir itirafta bulundu:"Erkeklere güvenim kalmadı. Önce bana yanaşıyor, sonra da benimle reklam yapmak istiyor ve beni kullanıyorlar. Erkek arkadaşlarımdan yediğim...
  4. benim güzel ailem

benim güzel ailem

güzel melekler burda da benim aile resimlerim var onları çok ama çok seviyorum:) inş oğlumun bir kardeşi olursa daha da mutlu olacağız.. hepinize sevgiler... canım oğluşum ve ben aşkımla ben anneciğim ve anneanneciğim hayatımın 2 özel erkeği:) vee bizz:)
  5. arkadaşım hep bende kusur buluyor

arkadaşım hep bende kusur buluyor

ya arkadaşlar bnm bir arkadaşım var en küçük şeyde bende bir kusur buluyor bıktım artık onun yüzünden hep kendimi sorguluyorum şaçlarımı beğenmiyor, okul eteği bana yakışmıyor, milletin yanında ne konuşacağımı bilmiyorum,çok yalancıyım,kötü yürüyorum, en küçük şeyde rezil oluyorum, bunları bana söyleyen hep o ya arkadaşlar artık bıktım ben ya nedir bundan çektiğim anlamyorum herşeyde sen...

Sayfayı Paylaş