gebe
  1. hazirangecesı

hazirangecesı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

aileme söylesem mi?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında hazirangecesı tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım benim bi derdim var biz eşimle bi süre önce çok büyük kavgalarla ayrılma noktasına geldik ailelerde karıştı olaya birbirlerine bayağı bi laflar sölendi sonra eşimle biz barıştık eşim benim ailemle barıştı görüşüyoruz şimdi eşimin aileside benimle barıştı ben bir kaç ay görüşmemiştim onlarla sonra bizi çağırdılar unutalım herşeyi falan barışıldı tabi ben eskisi gibi değilm ama eşimin hatrı için eyvallah dedim ama benim ailem onlarla görüştüğümü bilmiyor annem onlarla sakın görüşme neler yaptılar nasıl kaldırabilirsin filan diyor işte annemde çok üzülmüştü ozaman ama şimdi ona söylemem lazımmı bilemedim hiç sölemiyim görüşmüyorum sansalar daha iyi gibi bi yandanda yalan sölemek istemiyorum tabiki ne yapsam sizce bi fikilerinizi alabilirmiyim

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bence ailene söylemelisin bu durumu çünkü görüştüğünü başkasından duymalarındansa senden duymaları daha iyi. Hem ne yapmış olursa olsunlar onlar senin büyüğün. Nasıl ki eşin senin ailenle görüşüyosa senin de onun ailesiyle görüşmen gayet normal. Bu tip işler eğer uzatılırsa ilerde işin içinden çıkılmaz bir hal alıyo.

3. hazirangecesı

hazirangecesı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet cnm haklısın bende zaten allah rızası için görüşüyorum yoksa hiç istemiyorum gönüllü değilm ama yarın öbür gün çocuk olunca mecbur görüşçem zaten ama aramızda çok ciddi mesafe var zaten

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Kesinlikle bence ailene onlarla görüştüğünü söylemelisin. Nihayetinde bu senin hayatın ve kimse senin kötü olmanı istemez diye düşünüyorum. Bu tür durumlarda yani eş kavgalarında zaten hep araya girenlerin başı yanar :) Ama siz yinede söyleyin çekinmeyin ve içinize asla dert etmeyin. Söyleyin kurtulun hayat sizin hayatınız.

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bence de söylemen gerekiyor, hem küs durarak problemler dahada büyür çıkmaza dönüşür

6. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Hayalin yorumu güzel uzatmadan ve tatlılıkla ve sabırla çözmeye çalış.

7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bencede kesinlikle söylemelisin yoksa ileride daha kötü hal alabilir. Ailenin bunu senden duyması daha ii olur benim fikrim bu yönde ama yine sana kalmış bişey :)

8. jupiter

jupiter Forum Okuru

kesinlikle bu konuyu ailene anlatmalisin..ne olursa olsun onlar sonucta esinin ailesi ilerde bu yüzden tekrar sorunlar cikabilir esinle...zaten mesafeli görüsüyoorsun sen tavrini koymussun..ailende bunu ailende anlayisla karsilayacaktir ..onlarla sakin bir sekilde örnekler vererek aciklamani yap caxnim....

9. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bencede söylemelisin eğer şimdi söylemezsen ilerde öğrendiklerinde niye söylemedin diye tepki verebilirler üstelik eşinde senin ailenle görüşüyor seninde onun ailesiyle görüşmene tepki vermemeleri lazım hem evlenirken sadece eşinle değil ailesiylede evleniyorsun istemesende görüşmek zorunda kalırsın.. yinede sen bilirsin rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin :))

aileme söylesem mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benimle ve ailemle evlenir misin aşkım

Benimle ve ailemle evlenir misin aşkım

Aman ne güzel... Rüyalarınızın erkeğiyle evlenmek üzeresiniz. İki tarafın aileleri birbirleriyle tanıştılar. Nişan yüzükleri takıldı. Nikah, düğün hazırlıkları başladı. Müstakbel eşinizle birlikte yaşayacağınız ev de haz Aman ne güzel... Rüyalarınızın erkeğiyle evlenmek üzeresiniz. İki tarafın aileleri birbirleriyle tanıştılar. Nişan yüzükleri takıldı. Nikah, düğün hazırlıkları başladı....
  2. Ailemi Korunmali;kadin Mi?

Ailemi Korunmali;kadin Mi?

AİLEMİ KORUNMALI;KADIN MI? Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) 4320 sayılı Ailenin Korunmasına Dair Kanun'da değişiklik önerisi veren Cumhuriyet Halk Parti (CHP) Adana milletvekili Gaye Erbatur, kanun'un, kadına yönelik şiddeti önlemek için çıkarıldığını söylüyor. Erbatur, "Töre/ Namus Araştırma komisyonunun çalışmaları sırasında, uygulamalar sırasında aksaklıklar çıktığını...
  3. söylesene!!!

söylesene!!!

söyLesene nasıL bitti.. nasıL bitebiLdik biz.. ßöyLesine içimdeyken sen nasıL eksiLdin benden.. söyLesene.. hep_akLımdasın.. unutamam ki.. nemLi gözLerim...
  4. Sevdiğiniz mi?aileniz mi?

Sevdiğiniz mi?aileniz mi?

Arada kalmak ne kadar zor ki bunlar aileniz ve sevdiğiniz ise allah kimseye göstermesin ama ikisi arasında tercih yapmak zorunda kalırsanız kimi seçerdiniz???
  5. Bir Koca Karısının Ailesine Gitmesine Yasak Koyabilir mi?

Bir Koca Karısının Ailesine Gitmesine Yasak Koyabilir mi?

dini sorularınız ve cevapları dini sorular ailevi dini sorular Evlendikten sonra artık ayrı bir aile olan çiftler eşlerin aile bireylerine ve büyüklerine karşı her zaman için saygılı ve hatırnaz olmaları gerekmektedir. Bazen eşlerin ailesi ile yaşanan sorunlardan dolayı özellikle erkekler karılarının aileleri ile görüşmelerini istemez ve bu konuda yasak koyar. Peki dinimiz de kadının ailesi...

Sayfayı Paylaş