gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ailemize karşı sorumluluklarımız nelerdir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ailemize karşı sorumluluklarımızı yazın lütfenn:=)

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

onlara saygılı olmalıyız

ailemize karşı sorumluluklarımız nelerdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sorumluluk Nedir?

Sorumluluk Nedir?

sorumluluk nedir sorumluluk ne demektir ne demek sorumluluklarımız nelerdir Merhaba meleklerim, sorumluluğun ne olduğu çocuklar ile ilgili sorumluluk durumlarını anlatan bir güzel bir yazı arkadaşlarım. Sorumluluk kısaca, ""Bireyin uyum sağlaması, üzerine düşen görevleri yerine getirmesi ve kendine ait bir olayın başkaları üzerindeki etkilerinin sonuçlarını üstlenmesi, başkalarının...
  2. Sorumluluk:

Sorumluluk:

Madde 5 - (Değişik madde: 06/06/1985 - 3222/1 md.) İcra ve İflas Dairesi görevlilerinin kusurlarından doğan tazminat davaları, ancak idare aleyhine açılabilir. Devletin, zararın meydana gelmesinde kusuru bulunan görevlilere rücu hakkı saklıdır. Bu davalara adliye mahkemelerinde bakılır.
  3. Türkçeye Karşı Sorumluluğumuz

Türkçeye Karşı Sorumluluğumuz

TÜRKÇE TÜRKÇE'YE KARŞI SORUMLULUĞUMUZ Güngör Evren, 18 Kasım 2000- Cumhuriyet-Bilim Teknik Cumhuriyet'te ve Bilim Teknik ekinde Türkçe üzerine tartışmalar açılmasını, görüş ve önerilerin dil getirilmesini sevinçle, karşılıyorum. Ben de bu yazı ile tartışmalara katılmak ve görüşlerimi belirtmek istiyorum. Dilin en önemli özelliği, kuşkusuz, düşünme aracı olmasıdır. Bu bağlamda düşünmeyi...
  4. Vatandaşın Devlete Karşı Sorumlulukları

Vatandaşın Devlete Karşı Sorumlulukları

vatandaşın devlete karşı görevleri vatandaşın devlete karşı sorumlulukları sorumlulukları görevleri nelerdir vatandaş olarak herkes vergi vermek zorunda mıdır Bir vatandaş olarak devletimize karşı olan sorumluluklarımız ve görevlerimiz nelerdir; buyrun bu yazımızda bilinçli olalım Melek'ler. 1-VATANDAŞ OLMA BİLİNCİ NE DEMEKTİR? Bir vatandaşın haklarının ve görevlerinin farkında olmasıdır....
  5. sorumluluk sigortaları ne işe yarar

sorumluluk sigortaları ne işe yarar

arkadaşlarım sorumluluk sigortası nedir ne işe yarar yapmak mecburi mi bu husus hakkında bilginiz var mı ?

Sayfayı Paylaş