gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Ailesi 18 yıl odada hapsetti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Evli değilken hamile kaldı diye ailesi onu bir odaya kapatıp 18 yıl, dört duvar arasında tuttu.
    İtalya'nın güneyinde, evlilik dışı hamile kaldığı için kendisine kızan ailesi tarafından bir odada 18 yıl boyunca hapis tutulan kadın, polis tarafından kurtarıldı.

Polis yetkilileri Santa Maria Capua Vetere kentinde polis tarafından kurtarılan 47 yaşındaki kadının erkek ve kız kardeşinin olayla ilgili olarak tutuklandıklarını, 80 yaşındaki annesinin ise ev hapsinde tutulduğunu belirtirlerken, ANSA ajansı kadının psikiyatrik tedavi amacıyla bir hastaneye kaldırıldığını duyurdu.
    Polis yetkilileri, kadının şu an 17 yaşında olan oğlunun akrabalarıyla birlikte yaşadığını ve annesi hakkında bir şey bilmediğini kaydettiler.
    Polis yetkilileri, 1990 yılından beri çok pis bir odada tutulan 47 yaşındaki Maria Monaco’nun "akıl sağlığının iyi olmadığını" duyurdu. Yetkililer, ürkütücü durumu kendilerine gelen isimsiz bir telefonla öğrendiklerini belirttiler.
    Maria Monaco
    Kadının 80 yaşındaki annesi, ablası ve erkek kardeşinin, "kötü muamele ve tecritten" yargılanacağı açıklandı.

Maria Monaco'nun ise çok yıpranmış ve çok daha yaşlı göründüğü belirtiliyor. İtalyan medyası, Maria Monako'nun hayatını, korku filmlerine benzetti.

hürriyet.com

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Ailesi 18 yıl odada hapsetti
    yazık ya kadın 47 yaşında değilde 80 yaşında görünüyor hakketende yaşadığı tam gerilim filmi gibi paylaşımın için sağol canım

3. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Ne gaddar insanlar var hiç merhamet kalmamış bu insanlarda herhalde emeğine sağlık canım...

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ya yazık kadına ama yaptığı yanlışmış tabi ama cezası bu olmamalı

Ailesi 18 yıl odada hapsetti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendinı eve hapsettı

Kendinı eve hapsettı

evet ....flash flash flash..şok şok şok..şaşırdım şaşırdım şaşırdım..pasi bunalıma girdi..:nur:dan ayrıldak tan kendını aska adıyan pası carızmada da askı bulamayınca..kendını eve hapsettı:D
  2. Deniz Seki - Suya Hapsettim

Deniz Seki - Suya Hapsettim

deniz seki su hapsettim su hapsettim sözleri Son günlerde internette tıklama sayısı hızla artan ve radyolarda sıkça istek yapılan şarkıların başında Deniz Seki'nin yeni şarkısı Suya Hapsettim var.... Suya Hapsettim Ne aşk var ne de itiraf var Ne adres ne boş sokaklar Sormadan bulamadım Belki de ben yolumu kaybettim Okusam da söyleyemem adını Çünkü ben seni suya hapsettim Ezberlediğimden...
  3. peygamberimizin ailesi

peygamberimizin ailesi

anneannesi? babannesi ? dedesi? hz ayşe'nin babası?
  4. Eşinizin ailesi

Eşinizin ailesi

hamilelikte eşlere düşen görevler Kayınvalide Merhabalar; eşiniz ailesi ile aranız nasıl? hamile olduğunuzu duyduklarında size olan davranışları nasıl Genelde herşeye karısmaya çalışırlar diye duyuyorum yok ismi şu olsun yok bu oda takımı daha güzel filan varmı sizdede bu durumlar :lau::lau::lau:
  5. 2015 yılında Dimax Mobilya'dan Harika Genç Odaları

2015 yılında Dimax Mobilya'dan Harika Genç Odaları

Genç odası dekorasyonu birçok kişinin en çok beğendiği ve titizlik göstererek tasarladığı oda dekorasyonları arasında yer almaktadır. Birbirinden çeşitli markalar genç odası takımı model tasarımında adeta yarış içine girmektedir. Bu yıl İstikbal, Bellona, Çilek Mobilya, Tekzen gibi kaliteli mağazalarda kendiniz oluşturabileceğiniz ya da takım olarak satın alabileceğiniz genç odası takımları...

Sayfayı Paylaş