gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ailesiyle ilk kez tanışacağım ne giymeliyim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar. 3.5 yıllık bir birlikteliğim var ve bu pazar günü ilk kez ailesiyle tanışacağım. Aile gayet mütevazi bir aile, durumları normal. Yani ne giyeceğim bilemedim.Siz ne tavsiye edersiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Herşeyin normali karar. Yani siz de orta halli birşeyler giyin. Yalnız şuna dikkat edin ki siz siz olun, rol yapmayın, neyseniz o şekilde davranın ki sonradan sorunlar çıkmasın :)

3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    ewt neyseniz öyle olun farklı biri gibi görünüp samimiyet oluştuğunda aa bumuydu böylemiymiş denilmesin titan adminime katılıyorum

4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    bencede kendin ol.kendi büyüklerinin evine nasıl gidiyosan öle giyin aman çok farklı biyere gidiyorum ne giysem die kendini bitirme.kendini çok kasma rahat ol sonuçta onlarda sen ben gibi etten kemikten insan.

5. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    ben ce kararında giyinmelisin ne açık nede kapalı vede canlı renkler giymelisin insanlar baktıklarında parlamalıısın yani kendine en çok yakıştığına inandığın renkleri seç canım

Ailesiyle ilk kez tanışacağım ne giymeliyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk Kez Duydum Arkadaşlar Alfa Kadın Nedir?

İlk Kez Duydum Arkadaşlar Alfa Kadın Nedir?

. İlk defa mı duyuyorsunuz? Ben de birkaç ay önce duydum, Alfa kadın terimini. Önce yeni vizyona girecek bir bilim kurgu filminin adı sandım ama değilmiş. Alfa kadın modern toplumlarda yaşayan kadınlara verilen isimmiş. Ama yoookkk, öyle hemen havaya girip iyi o zaman ben de Alfa kadınıyım diye dolaşamayacağız. Niye mi? Öncelikle Alfa kadını zorlu ve çetin bir iş yaşamının içinde olacakmış....
  2. nişanımda ne giymeliyim...

nişanımda ne giymeliyim...

nişanımda ne giymeliyim nişanım da ne giymeliyim hala karar veremedim :( uzun bi elbise giymek istemiyorum lütfen bana birşeyler önerebilirmisiniz
  3. İşte ne giymeliyim?

İşte ne giymeliyim?

nişanımda ne giymeliyim Çalışan kadınların 'ne giyeceğim?' derdi hiç bitmez! Öyle içinden geldiği gibi giyinmek de olmaz. İnsan kaynakları uzmanları kariyerine önem veren kadınları tercihleri konusunda uyarıyor. Güzel ve farklı kıyafetler giymek işin gereği olsa da; iş yerinde giyinmenin de bir adabı var. Özellikle son yıllarda gündeme gelen 'iş yerinde rahat giyim' kavramı, bazı kadınlar...
  4. ne giymeliyim..!!

ne giymeliyim..!!

merhabalar. adım yasmin(gerçek adım değil)15 yaşıma yeni girdim ve 1.70 boyundayım ve birazda külom var. 57 kiloyum ve istediğim elbiseyi giyemiyorum. bu yüzden külolarımı azda olsa kapatacak kıyafetler söyleyebilir misiniz?? ..Bir de arkadaşlarımın yanında uzun kalıyorum daha kısa gösterecek kıyafetler nelerdir??
  5. İlk Kez Okula Gidecek Çocukların Ailelerine Uzman Önerileri

İlk Kez Okula Gidecek Çocukların Ailelerine Uzman Önerileri

okul korkusu, okul korkusu nasıl yenilir, çocuğum okula gitmek istemiyor, çocuğum okulu sevmiyor ne yapabilirim Öğrenciler için artık yaz tatilinin sonlarına geldiğimiz şu günlerde ilk kez anaokulu ve ilkokula gidecek olan çocukların ailelerinin bazıları için zor bir dönem başlıyor diyebiliriz. Bu sene yeni bir yasa çıkarak ilk kez lise ve orta eğitime başlayanlar, tıpkı ilkokul ve anaokula...

Sayfayı Paylaş