gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Aileye bak :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

AŞAGIDA ANLATILAN BU OLAY RESMI KAYITLARDAN ALINMISTIR Saygı değer Hakim Bey.. Saygılarımla size açiklama özgürlügümü kullanarak bazi seyleri bildirmek
    istiyorum , Umarım bu durumu en kısa zamanda açıklığa kavuşturursunuz.. Şu
    günlerde askerliğe çağrılacağım. Yasım 24 ve 44 yasında bir dul bayanla
    evlendim, kendisinin de bir kızı var , 25 yasında.
    Babam ise bu bahsetmis oldugum üvey kizi m ile evlendi. Böylelikle Babam,
    karimin kizi ile evlendigi icin damadim olmus oldu. Bunun üzerine kizim da
    üvey annem olmus oldu babamla evlendigi icin.. Hanimimin ve benim gecen
    sene bir oglumuz oldu. Oglum hanimimin kizinin erkek kardesi oldu, ayni
    zamanda Babamin da enistesi. Birde üveyannemin erkek kardesi oldugu icin
    dayi oldu. Anliyacaginiz benim oglum benim dayim oldu.. Babamin esi sene
    sonunda dünyaya bir erkek cocugu getirdi. O babamin oglu oldugu icin
    benimde erkek kardesim, vede kizimin oglu oldugu icin de torunum. Yani ben
    torunumun erkek kardesiyim. Ayrica bir Annenin evladinin babasi esi olduguna
    göre bende Esimin Kizinin babasiyim vede kizimin erkek cocugunun erkek kardesiyim. Kisacasi kendimin büyükbabasiyim..
    Sayin Savci bey sizden ricam beni Askerlik görevimden azletmenizdir, sizde biliyorsunuz ki kanunlarimizda Baba, Ogul ve Torun ayni zamanda askerlik yapamazlar..
    Saygilarimla..
    Not: Pskolojik rahatsizliklardan ve (!)Ailedeki dengesizliklerden dolayi bu
    genc adam askerlikten men edilmistir.. (Dosyasina bu sekilde islenmis..)

Son düzenleme: 27 Aralık 2009
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Aileye bak :)
    Vay canına ne karmaşık bir aileymiş bi şey anlamadım ben :D

Aileye bak :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgili Ailem

Sevgili Ailem

aileme mektup canım aileme mektup sevgili ailem mektuplar ailemle ilgili şiir Adı Soyadı : Serhat GENCER Rütbesi : Dz.P.Astsb.Çvş. Doğum Yeri : Kırıkkale Doğum Tarihi : 1973 Olay Tarihi : 08.01.1994 Şahadet Tarihi : 08.01.1994 Şehit Olduğu Yer : Şırnak - Maden Sevgili Ailem İlk önce hepinizi çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Bu mektup ancak ben...
  2. Bakla

Bakla

BAKLA: İdrar yollarını temizler. Böbrek ağrılarını dindirir. Böbrek iltihaplarını giderir. Böbrek kum ve taşlarının düşürülmesine yardımcı olur.
  3. İngiliz ailenin başına gelene bak

İngiliz ailenin başına gelene bak

İngiliz ailenin başına gelene bak İngiliz ailesinin tatil sefası maceraya dönüştü. Uçaktan inen tatilcilerin jetonu, hostes başka dilden konuşunca düştü. İngiltere'nin Cardiff şehrindeki havaalanından kalkan uçaklarının Kanarya Adaları'na gittiğini sanan İngiliz aile kendini Bodrum'da buldu. Lanzatore Adaları'nda bir hafta tatil planlayan Charles Coray, eşi Tania ve 9 yaşlarındaki...
  4. Aileni anlat :)

Aileni anlat :)

kızlar ailenizi anlatın neyse ilk once ben başlıyım ben evliyim ve 20 yasındayım benım kayınpeder ilk evlılıgınden cocugu olmadıgı ıcın kuma almış bu demektirki benım 2 tane kayın validem var :) cok sanslıyım dermişim:) kayınpeder ben ona öcü diyorum yada ayı yogi cok cimri biri ve benden nefret eder :D :meri: 1. kayınvalide cok zeki ama saf oyunlarını oynar bana ama bende yutecek...

Sayfayı Paylaş