gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ais Ösym Şifresi Nasıl Değiştirilir lütfen yardım edin!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar acaba Ais Ösym Şifresi Nasıl Değiştirilir bu konuda bana lütfen biliyorsanız yardım edin sizden yardım bekliyorum. İyi günler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ösym Şifre Değiştirme Ais Ösym Şifresi Nasıl Değiştirilir

Mevcut şifrelerini hatırlamayan ve şifresi olmayan adayların şifre edinme işlemleri alınan karar gereği ancak başvuru merkezlerinden yapılabilmektedir. Nüfus cüzdanınız ve T.C. kimlik / Y.U. numaranız ile başvuru merkezlerine şahsen giderek yeni geçici şifrenizi talep edebilirsiniz.Bu işlemden sonra internet üzerinden geçici şifrenizi kalıcı hale getire bilirsiniz.

İlk olarak OSYM başvuru bürolarından aldığınız geçici şifreyle Aday İşlemleri Sistemi sitesine girerek bilgileri sağdaki TC kimlik No ve şifre kısmına yazıyorsunuzki direk sol tarafta şifre yenileme ekranı geliyor burdan rahatlıkla şifrenizi kalıcı olarak değiştirebilirsiniz.

Ais Ösym Şifresi Nasıl Değiştirilir lütfen yardım edin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn Şifresi nasıl Değiştirilir

Msn Şifresi nasıl Değiştirilir

Msn Şifresi Değiştirme Nasıl Olur Msn Şifre Değiştirmek Msn Şifresi nasıl Değiştirilir Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda msn şifre değişimi hakkında bilinmeyen ve merak edieln tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz ve msn şifresini değiştirmek isteyenlere ilgili yardımda bulunuyoruz. Önce MSN şifrenizi değiştirmek için Buraya tıklayınız. Açılan sayfada sağ üstte yeralan...
  2. Ais Ösym Şifresi Nasıl Değiştirilir

Ais Ösym Şifresi Nasıl Değiştirilir

Ais Ösym Şifresi Nasıl Değiştirilir lütfen yardımcı olun arkadaşlar.
  3. Arkadaşlar Twitter Arka Planları Nasıl Değiştirilir lütfen yardım

Arkadaşlar Twitter Arka Planları Nasıl Değiştirilir lütfen yardım

Twitter Arka Planları Nasıl Değiştirilir bu konuda bilgisi olan arkadaşım yada arkadaşlarım varsa lütfen bana da Twitter Arka Planları Nasıl Değiştirilir konusunda yardımcı olsun!
  4. Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim yardım edin lütfen

Arkadaşlar ben Tivibu Şifremi unuttum ve kesinlikle bu şifreyi hemen hatırlamam ya da öğrenmem lazım acaba Tivibu Şifremi Nasıl Öğrenebilirim bu konuda bilgisi olan varsa yazsın bana
  5. Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

Bilgisayarın Anakartını Nasıl Öğrenirim lütfen yardım edin

arkadaşlar ben bilgisayarımın anakart modelini öğrenmek istiyorum acaba kasayı açmadan bilgisayarın anakartını nasıl öğrenebilirim? Bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun lütfen.

Sayfayı Paylaş