gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aishwarya rai biyografisi resimleri kimdir necidir varmı bilen ?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aishwarya rai kimdir hayatı filimleri resimleri ve hakkında bilgileri lağzım kızlar, bana yazar sanız sevinirim.

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

aishwarya rai biyografisi resimleri kimdir necidir varmı bilen ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davut Kavranoğlu Kimdir necidir ya

Davut Kavranoğlu Kimdir necidir ya

Davut Kavranoğlu tam olarak kimdir necidir ne iş yapar, bakan mı bişeyleri geçen imzalıyordu bilginiz var mı ?
  2. Aishwarya Rai Biyografisi ve Resimleri

Aishwarya Rai Biyografisi ve Resimleri

aishwarya rai kimdir hayatı biyografisi kariyeri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Hindistan'ın en güzel kadını olarak kabul edilen Aishwarya Rai biyografisi ve resimleriyle karşınızdayız melekler :) Hintli kadınların güzellik sırları meşhurdur melekler,ama bu kadın gerçekten bir içim su :) Zaten bu güzellik te dünya güzeli ünvanıyla taçlandı :) Aishwarya Rai, 1 Kasım 1973’te...
  3. Aishwarya Rai kimdir, resimleri filimleri burada

Aishwarya Rai kimdir, resimleri filimleri burada

Meraklısına aishwarya rai kimdir sorusuna bir nebze cevap verebilmek adına bir kaç bilgiyi ve resimlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz meleklerim. Aishwarya Rai (d. 11 Kasım 1973 Mangalore, Karnataka/Hindistan) Bollywood'da ve Hollywood'da çalışan sinema oyuncusu. 1994 Dünya Güzellik Kraliçesi. Altı tane dünya çapında ödül vardır. 20 Nisan'da Hintli aktör Abhishek Bacham ile evlenmiştir....
  4. ushan çakır biyografisi resimleri kimdir

ushan çakır biyografisi resimleri kimdir

Kızlar ushan çakır kimdir boyu kilosu kaçtır hayranıyım da bana yardım edermisiniz lütfen. Varsa resimlerini ve biyografisinide rica ediyorum.
  5. Aishwarya Rai - Biyografisi ve resimleri

Aishwarya Rai - Biyografisi ve resimleri

Aishwarya Rai, 1 Kasım 1973’te Mangalore Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Aishwarya Rai Hindistan’ın en ünlü ve sevilen oyuncularından. Bu ışıltılı dünyaya girişi, 1994’te Dünya Güzeli tacını takmasıyla gerçekleşti. Başarılı bir modellik kariyeri bunu takip etti ve çok geçmeden Bollywood’un ünlü yönetmenleri kapısını çalmaya başladı. 1997’de oynadığı ilk filmi, Mani Ratnam’ın yönettiği...

Sayfayı Paylaş