gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Ajans onaltı ,balıkesirlileri "entelköy-efeköy'e karşı" filmi galasıyla buluşturdu

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

AJANS ONALTI ,BALIKESİRLİLERİ "ENTELKÖY-EFEKÖY'E KARŞI" FİLMİ GALASIYLA BULUŞTURDU [​IMG] Bir ege depiği ödüllü yönetmen Yüksel Aksu'nun Entelköy Efeköye Karşı filminin Balıkesir Galası 20.12.2012 Salı günü Ajans ONALTI organizasyonu ile gerçekleştirildi. Galaya katılan Sn. Yüksel AKSU ve Sn. Emin GÜRSOY önce Balıkesirli sinemaseverlerin merak ettikleri soruları yanıtladı. Söyleşiden sonra filmi Balıkesirli sinemaseverler ile birlikte izleyen Yüksel AKSU ve Emin GÜRSOY gerçekleştirilen kokteyl sonunda yeni projelerde tekrar gelmek üzere Balıkesir'e veda etti.

Ajans onaltı ,balıkesirlileri "entelköy-efeköy'e karşı" filmi galasıyla buluşturdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajans Seçiminde Farklı Bir Konkur

Ajans Seçiminde Farklı Bir Konkur

Ajans Seçiminde Farklı Bir Konkur Finans sektörünün en önemli markalarından İş Bankası, düzenlediği kendine has reklam konkuru ile reklamcılığın gündemine oturdu. Banka, uzun ve zahmetli kampanyaları yarıştırmak yerine, uyumla çalışacağı ajansı belirleyerek, reklam sektöründe yeni bir konkur etiği oluşturdu. Türkiye’de ilk kez kaybedeni olmayan bir konkur yapıldı. İş Bankası, finans...
  2. Dava sonucu uluslararası ajanslarda

Dava sonucu uluslararası ajanslarda

Uluslararası ajanslar ve medya kuruluşları, AK Parti'nin kapatılması istemiyle açılan davanın neticesini dünyaya flaş haber olarak duyurdu. Reuters ajansı, flaş cümlesinde, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın, mahkemenin AK Parti'ye "mali ceza" verdiğini açıkladığını duyurdu. Ajans, kararın, "demokratik olarak seçilmiş bir partinin kapatılabileceği korkuları...
  3. Galata Felsefe Okulu

Galata Felsefe Okulu

galata felsefe okulu, nedir, ne yapılır, amacı, hedefleri, başvuru, 2011, ile ilgili bilgiler aşağıda meleklerim Galata Felsefe Okulu, felsefe alanında temel ve gelişmiş eğitim seminerlerinden oluşan bir etkinliktir. Seminerlerde bir yandan, felsefe tarihindeki filozofların düşünceleri ve kuramları anlatılmakta, bir yandan da felsefi yaratıcılık teşvik...
  4. Galata sarayuğur hakkında bilgi

Galata sarayuğur hakkında bilgi

Arkadaşlarım galatasarayın diego milto transfer haberi gerçek mi öyle bişeyler duydum olmuşsa süper olur bilgi var mı elinizde yada bir hamber vs
  5. "Benim Dünyam" Filminin Galasında Olay Çıktı!

"Benim Dünyam" Filminin Galasında Olay Çıktı!

benim dünyam filmi, benim dünyam filminin galası, benim dünyam filmi tanıtımı Sevgili melekler, Uğur Yücel ve Beren Saat'in başrollerinde olduğu Benim Dünyam filminin galasında olay çıktı. Galaya gelen Esra-Ceyda Ersoy kardeşler yaptıkları olayla galaya damga vurdular. Davetiyeleri olmadıkları gerekçesiyle güvenlik görevlileri tarafından salona alınmayan Ciciş kardeşler “Tuvaletimiz var”...

Sayfayı Paylaş